Produkt o kodzie LG_IPS224V-PN został wycofany z oferty.
Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.
Monitor LCD z podświetleniem LED o przekątnej ekranu 21.5 cali. Natywna rozdzielczość ekranu wynosi 1920 x 1080 pikseli, czas reakcji matrycy to 5 ms a jasność jest na poziomie 250 cd/m2. Kontrast dynamiczny wynosi 5000000:1. Monitor wyposażony jest w złącze analogowe D-Sub, DVI-D, HDMI.
Cechy produktu LG 21,5 IPS224V-PN LED DVI HDMI
Przekątna ekranu
21,5 cali
Rodzaj matrycy
IPS
Format ekranu
16:9
Rozdzielczość
1920x1080
Czas reakcji
5 ms
Kontrast
1:5000000
Jasność
250 cd/m2
Kąt widzenia poziom
178 o
Kąt widzenia pion
178 o
Synchronizacja pozioma
83 KHz
Synchronizacja pionowa
75 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów
16,7 mln
Wielkośc piksela
0,248 mm
Podświetlenie LED
Tak
Tuner TV
Brak
Wymiary
509 x 387 x 181 mm
Waga
2,8 kg
Połączenie z PC
D-Sub, DVI-D, HDMI
Kolor obudowy
Czarny
Regulacja OSD
Tak
Głośniki
Nie
Regulacja kąta pochylenia
Tak
HDCP
Tak
Plug&Play
Tak
Pobór mocy
25 W
Zarządzanie energią
Energy Star
Producent
LG
Dostępność w salonach
Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:
Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
Podobne produkty
LG 21,5 IPS224V-PN LED DVI HDMI - Recenzje, opinie i komentarze
Ocena: 5 / 6 - 6 opinii
Tomi · to moje pierwsze doswiadzenie z monitorami led... wiec tak wymeniłem bo stary kineskop 17 padał troche liznąłem tematu padło na ips lg na plus rozmiary, waga
na minus obraz przy połaczeniu hdmi tragedia d-sub w miare ok ale tylko materiały przy roz. 1920x1080 reszta słaba/ do jakości obrazu starych kineskopow jeszcze duzo brakuje jak na teraz to szkoda wydanej kasy......może cos sie zmieni
Polokok · Tomi! Dżizas w niebiosach! Może to nie jest idealny monitor, ale każdy LCD musisz podpinać pod natywną rozdzielczość (w tym przypadku 1920x1080). Chyba każdy gimnazjalista o tym wie.
Czlowiek · Kupiłem monitor i spisuje się znakomicie. Równomierne podświetlenie i brak praktycznie jakiegokolwiek nagrzewania się - dlatego nie są nawet potrzebne żadne wywietrzniki w obudowie. Kupiłem go głównie ze względu na pobór mocy - w porównaniu ze starym monitorem kineskopowym dzień a noc. Poprzedni miał 3x większą moc i grzał się jak piec. Nowy LCD do zasilania potrzebuje zwykłego zasilacza wtyczkowego jak do laptopa, więc nawet nie trzeba go gasić jak się wychodzi z pokoju. Dodatkowo lekki i zajmuje mało miejsca w porównaniu ze starymi "armatami". Jestem bardzo zadowolony.
@Tomi - to o czym piszesz nie jest wadą tego konkretnego monitora, ale to w ogóle specyfika technologii LCD. Obraz gorzej wygląda po skalowaniu z mniejszej rozdzielczości niż dało się to zrobić na kineskopie. Tak jak pisze kolega wyżej - żeby mieć pełną ostrość plamek na ekranie trzeba używać nominalnej rozdzielczości monitora. Dodatkowo ostry obraz przy pełnej rozdzielczości LCD znacznie bardziej uwydatnia wszelkie szumy w materiale filmowym o niższej jakości. Jak puszczasz film nie zapisany w HD na rozdzielczości Full HD, to po prostu wygląda to źle. Bardziej widać niedoskonałości obrazu. Podobnie jak jest to nawet nagranie w rozdzielczości 1080p ale np. konwersja z niższej rozdzielczości albo wysoka kompresja. Zwyczajnie takie są już następstwa korzystania z monitora LCD o wysokiej rozdzielczości - musisz już wtedy wszystko oglądać w HD, bo inaczej jest kiepsko. Na kineskopie piksele po prostu lepiej się "zlewały". Rodzaj połączenia HDMI/VGA nie ma tu nic do rzeczy. No chyba, że miałbyś jakieś potężne zakłócenia elektromagnetyczne w pobliżu tych kabli, ale raczej wątpię. Przy średnich długościach kabli między komputerem a monitorem nie rozróżnisz raczej jakości sygnału analogowego i cyfrowego.