Sklep Komputerowy
Zawarto嗆 Twojego koszykaKoszyk jest pusty
Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

netgear Cooler Master
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Nitro Concepts noblechairs

Kursy Walut

Tabela A (2020-01-28) i C (2020-01-29) kurs闚 walut obcych NBP

Bie膨ce kursy kupna, sprzeda篡 i 鈔ednie walut obcych w z這tych okre郵onych w 2 pkt 1 i 2 Uchwa造 Nr 51/2002 Zarz康u NBP z dnia 23 wrze郾ia 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i og豉szania bie膨cych kurs闚 walut obcych (Dz. Urz. NBP Nr 14, poz. 39 i Nr 20, poz. 51 oraz z 2004 r. Nr 2, poz. 3).

Tabela kurs闚 nr:

018/A/NBP/2020 z dnia 2020-01-28
019/C/NBP/2020 z dnia 2020-01-28 obowi您uj帷a od dnia 2020-01-29

Nazwa walutyKod walutyKurs
KupnaSprzeda篡字edni
Bat (Tajlandia)THB0.1258
Dolar ameryka雟kiUSD3.92033.8427
Dolar australijskiAUD2.64602.5936
Dolar HongkonguHKD0.4994
Dolar kanadyjskiCAD2.97352.9147
Dolar nowozelandzkiNZD2.5364
Dolar singapurskiSGD2.8585
EuroEUR4.31394.2285
Forint (W璕ry)HUF0.0127570.012505
Frank szwajcarskiCHF4.03153.9517
Funt szterlingGBP5.09564.9946
Hrywna (Ukraina)UAH0.1571
Jen (Japonia)JPY0.0359610.035249
Korona czeskaCZK0.17110.1677
Korona du雟kaDKK0.57720.5658
Korona islandzkaISK0.031146
Korona norweskaNOK0.42840.4200
Korona szwedzkaSEK0.40710.3991
Kuna (Chorwacja)HRK0.5753
Lej rumu雟kiRON0.8953
Lew (Bu貪aria)BGN2.1880
Lira tureckaTRY0.6546
Nowy izraelski szekelILS1.1233
Peso chilijskieCLP0.004928
Peso filipi雟kiePHP0.0764
Peso meksyka雟kieMXN0.2057
Rand (Republika Po逝dniowej Afryki)ZAR0.2651
Real (Brazylia)BRL0.9232
Ringgit (Malezja)MYR0.9508
Rubel rosyjskiRUB0.0617
Rupia indonezyjskaIDR0.00028483
Rupia indyjskaINR0.054494
Won po逝dniowokorea雟kiKRW0.003293
Yuan renminbi (Chiny)CNY0.5584
SDR (MFW)XDR5.38505.2784
Copyright © 2002-2020 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Zamknij /  Close

Nie stra okazji i zapisz si na newsletter

Wi璚ej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybent闚

• Czytaj najnowsze wiadomo軼i ze 鈍iata technologii

• Zyskaj b璠帷 na bie膨co z limitowanymi super okazjami