Sklep Komputerowy
Zawarto嗆 Twojego koszykaKoszyk jest pusty
Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

netgear Cooler Master
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Nitro Concepts noblechairs

Kursy Walut

Tabela A (2019-09-13) i C (2019-09-13) kurs闚 walut obcych NBP

Bie膨ce kursy kupna, sprzeda篡 i 鈔ednie walut obcych w z這tych okre郵onych w 2 pkt 1 i 2 Uchwa造 Nr 51/2002 Zarz康u NBP z dnia 23 wrze郾ia 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i og豉szania bie膨cych kurs闚 walut obcych (Dz. Urz. NBP Nr 14, poz. 39 i Nr 20, poz. 51 oraz z 2004 r. Nr 2, poz. 3).

Tabela kurs闚 nr:

178/A/NBP/2019 z dnia 2019-09-13
178/C/NBP/2019 z dnia 2019-09-12 obowi您uj帷a od dnia 2019-09-13

Nazwa walutyKod walutyKurs
KupnaSprzeda篡字edni
Bat (Tajlandia)THB0.1286
Dolar ameryka雟kiUSD3.96973.8911
Dolar australijskiAUD2.72932.6753
Dolar HongkonguHKD0.5000
Dolar kanadyjskiCAD3.01052.9509
Dolar nowozelandzkiNZD2.5052
Dolar singapurskiSGD2.8484
EuroEUR4.38104.2942
Forint (W璕ry)HUF0.0131960.012934
Frank szwajcarskiCHF4.01063.9312
Funt szterlingGBP4.90124.8042
Hrywna (Ukraina)UAH0.1582
Jen (Japonia)JPY0.0368340.036104
Korona czeskaCZK0.16950.1661
Korona du雟kaDKK0.58710.5755
Korona islandzkaISK0.031378
Korona norweskaNOK0.44340.4346
Korona szwedzkaSEK0.41140.4032
Kuna (Chorwacja)HRK0.5870
Lej rumu雟kiRON0.9164
Lew (Bu貪aria)BGN2.2188
Lira tureckaTRY0.6893
Nowy izraelski szekelILS1.1108
Peso chilijskieCLP0.005518
Peso filipi雟kiePHP0.0752
Peso meksyka雟kieMXN0.2018
Rand (Republika Po逝dniowej Afryki)ZAR0.2687
Real (Brazylia)BRL0.9635
Ringgit (Malezja)MYR0.9391
Rubel rosyjskiRUB0.0609
Rupia indonezyjskaIDR0.00028013
Rupia indyjskaINR0.054994
Won po逝dniowokorea雟kiKRW0.003322
Yuan renminbi (Chiny)CNY0.5550
SDR (MFW)XDR5.44675.3389
Copyright © 2002-2019 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Zamknij /  Close

Nie stra okazji i zapisz si na newsletter

Wi璚ej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybent闚

• Czytaj najnowsze wiadomo軼i ze 鈍iata technologii

• Zyskaj b璠帷 na bie膨co z limitowanymi super okazjami