Trzy nowe główne serie zasilaczy dla wszechstronnych i wydajnych konstrukcji w pełnowymiarowych lub kompaktowych obudowach. be quiet!, lider rynku zasilaczy do komputerów PC w Niemczech od 2007r.*, prezentuje trzy nowe serie zasilaczy. Pure Power 11 FM to w pełni modularna opcja Pure Power 11, dostępna w wersjach 550, 650 i 750 watów, skierowana do podstawowych użytkowników komputerów, którzy doceniają wszechstronność modularnych przewodów i sprawność 80 PLUS Gold sięgającą 93,9%. Fani małych obudów mogą teraz ulepszać swoje systemy za pomocą SFX Power 3 lub TFX Power 3, które oferują wysoką wydajność w kompaktowych formatach SFX i TFX.

Pure Power 11 FM: bestseller jest teraz w pełni modularny.

W be quiet!, Pure Power oznacza niezrównaną niezawodność i wszechstronny zestaw funkcji w konkurencyjnej cenie. Seria Pure Power 11 FM nie jest wyjątkiem: dzięki zastosowaniu w pełni modularnych zamiast stałych przewodów, instalowane są tylko te kable, które służą konfiguracji, co zapewnia płynniejszy przepływ powietrza, niższe temperatury i łatwiejszą obsługę wewnątrz obudowy. Pure Power 11 FM jest wyposażony w czarne płaskie kable do wszystkich popularnych podłączeń oraz czarny kabel zasilający ATX 20 4-pinowy z oplotem. Dzięki dwóm niezależnym liniom 12 V zapewniającym stabilność sygnału i maksymalnie czterem złączom PCI-Express (dwa w przypadku modelu 550 W), Pure Power 11 FM w pełni nadaje się do cichych konfiguracji komputerów PC, stacji roboczych, a nawet systemów do gier z wydajną kartą graficzną.

Wydajność 80 PLUS Gold i ulepszona topologia.

Pure Power 11 FM posiada certyfikat 80 PLUS Gold ze współczynnikiem sprawności sięgającym 93,9%, co jest naprawdę znakomitym poziomem dla tej klasy zasilaczy. Najbardziej przekonującymi zaletami tej wysokiej wydajności są niższe zużycie energii, niższe koszty energii elektrycznej i chłodniejsza, cichsza praca. Pure Power 11 FM jest wyposażony w technologię LLC SR DC / DC zapewniającą zaawansowaną stabilność i regulację napięcia. Chłodzenie osiągnieto dzięki zoptymalizowanej pod kątem ciszy obudowie i wentylatorowi z łopatkami zoptymalizowanymi pod kątem przepływu powietrza, umożliwiając tym samym niezwykle cichą pracę, z której znany jest be quiet!. Jak zwykle, wszystkie nowoczesne obwody zabezpieczające (w tym UVP, OVP, SCP, OPP, OCP i OTP) są zintegrowane. be quiet! oferuje 5-letnią gwarancję producenta na Pure Power 11 FM.

SFX Power 3 i TFX Power 3: Wysoka wydajność w kompaktowej obudowie.

Trzecia iteracja tych zasilaczy zapewnia wydajne zasilanie kompaktowych konfiguracji zgodnych z formatem SFX lub TFX. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów SFX Power 3 i TFX Power 3 oferują wystarczającą liczbę portów do zasilania nowoczesnego systemu mini-ITX oraz solidną linię 12V do obsługi dedykowanej karty graficznej. Seria SFX Power 3 jest dostępna w wersjach 300 W i 450 W, oferując wydajność 80 PLUS Bronze. TFX Power 3 jest dostępny w dwóch różnych modelach 300 W: TFX Power 3 z wydajnością 80 PLUS Bronze i TFX Power 3 Gold ze szczególnie wysoką sprawnością do 91,7% (80 PLUS Gold). Wszystkie nowe kompaktowe zasilacze firmy be quiet! mają czarne przewody. Wysokiej jakości wentylator 80 mm z regulacją temperaturową dba o ciche i efektywne chłodzenie, a nowoczesne obwody ochronne (w tym UVP, OVP, SCP, OPP i OCP) są zintegrowane, dzięki czemu zasilacze te są doskonałym wyborem do zestawów biurowych i internetowych , HTPC lub małych systemów do gier. Pure Power 11 FM, SFX Power 3 i TFX Power 3 będą dostępne na rynku od 23 kwietnia. N rynku będą dostępne następujące zasilacze:

Pure Power 11 FM 550W, Pure Power 11 FM 650W, Pure Power 11 FM 750.
11fm
SFX Power 3 300, SFX Power 3 450W
Sfx
TFX Power 3 Bronze 300 W, TFX Power 3 Gold 300 W.
Tfx