Mocno odświeżona wersja Beats Solo wchodzi do gry. Udoskonalona, lekka konstrukcja oraz poprawiona akustyka to kluczowe nowości, które pojawiły się w najnowszym modelu cenionych słuchawek.

Producent zapewnia, że Beats Solo2 dostarczy muzycznym fanom jeszcze więcej emocji i radości ze słuchania muzyki od poprzednika. Solo2 mają oferować większą przejrzystość oraz szerszy zasięg dźwięku w porównaniu z wcześniejszym modelem.

Słuchawki posiadają bardzo mocno zakrzywioną ramę, wygięto również muszle, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie, że są dopasowane do głowy. Dodatkowy element stanowią przeguby optymalizujące komfort i jakość dźwięku. Ponadto w muszlach wykorzystano, jak nas zapewnia producent, wysokiej klasy materiał, pomagający rozproszyć ciepło oraz ograniczyć emisję dźwięku na zewnątrz. Obsługę słuchawek ułatwia kabel RemoteTalk, pozwalający na regulację głośności i odbieranie połączeń bez potrzeby sięgania po urządzenie. Należy jednak zaznaczyć, że jest on w pełni kompatybilny z systemem iOS. W przypadku pozostałych systemów mamy ograniczoną możliwość regulacji głośności.

Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym, czerwonym, białym, niebieskim, różowym i szarym. Ich cena wynosi 829 zł.