Lycamobile przygotowała specjalną promocję, umożliwiającą darmowy kontakt telefoniczny pomiędzy użytkownikami Lycamobile w 17 krajach. Promocja trwa do końca maja 2014 roku.

Z badań GUS wynika, że najczęstszym kierunkiem wyjazdów Polaków wciąż pozostają kraje Europy. Dlatego, sieć Lycamobile umożliwia darmowe połączenia do innych użytkowników sieci w Austrii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Polsce, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii oraz Wielkiej Brytanii. Co więcej, nie zapomina też o osobach przebywających w Stanach Zjednoczonych czy Australii. Przebywając w wymienionych krajach można do końca maja rozmawiać ze sobą wewnątrz sieci Lycamobile bez ponoszenia żadnych kosztów. To wspaniała promocja, biorąc pod uwagę, że granice w dzisiejszych czasach zacierają się, a nasi bliscy mieszkają już nie tylko w tym samym mieście co my
- przekonuje Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Oferta ważna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Lycamobile. W trakcie trwania oferty klient otrzyma 3000 minut na rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywować promocję, wystarczy jedynie doładować konto telefoniczne dowolną kwotą, tak aby jego stan nie był niższy niż równowartość 1 zł.

Więcej informacji na temat operatora dostępnych jest na lycamobile.pl. Zakup starterów oraz doładowań konta telefonicznego sieci Lycamobile w Polsce umożliwia epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska.

[Łukasz Szewczyk]