Internetowy gigant Google, w ramach swojego cyfrowego centrum rozrywki Google Play, udostępnia polskim internautom wypożyczanie lub zakup filmów. W jakich cenach?

Od teraz polscy internauci w ramach Google Play mają dostęp do filmów. W ofercie znajduje się tysiące pełnometrażowych filmów fabularnych w wysokiej rozdzielczości z największych hollywoodzkich wytwórni, w tym setki z polskimi napisami. Można je oglądać na swoim telefonie, tablecie lub komputerze.

By obejrzeć film na swoim komputerze lub w telefonie lub tablecie z systemem Android (aplikacja Filmy Google Play), także bez połączenia z internetem, należy pobrać film na swoje urządzenie. Użytkownicy urządzeń iPhone lub iPad mogą korzystać z filmów pobierając aplikację Google Play Movies z Apple App Store.

Filmy w Google Play można wypożyczyć (od 12 zł ) lub kupić (od 40 zł). W przypadku wypożyczenia w większości przypadków oglądanie filmu należy rozpocząć w ciągu 30 dni od dnia wypożyczenia, natomiast w ciągu kolejnych 48 godzin należy zakończyć jego oglądanie.

[Łukasz Szewczyk]