17 kwietnia 2014 roku do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył ID HD, kanał tematyczny poświęcony trzymającym w napięciu śledztwom, zbrodniom, pełnym emocji historiom, dramatom i tajemnicom.

Nowy kanał ID HD zajął 130 pozycję na liście Cyfrowego Polsatu i wzbogaci jeden z najpopularniejszych pakietów - Familijny Max HD. Jest dziesiątym kanałem z rodziny Discovery w ofercie największej polskiej platformy satelitarnej.

ID HD fascynuje widzów dzięki sugestywnym i pełnym emocji historiom, w których gra toczy się o najwyższą stawkę, napięcie narasta z minuty na minutę, a zaskoczenie przynosi ulgę i satysfakcję. Kanał dostarcza swoim widzom najbardziej intrygujące opowieści, bardzo osobiste i intymne szczegóły historii przyjaciół, rodzin i bliskich, co wzbudza empatię, współczucie i buduje zaangażowanie. Prawdziwe historie zaskakują, szokują i trzymają w napięciu aż do samego końca.

Pakiet Familijny Max HD wraz z nową stacją od Discovery Networks zapewnia dostęp 98 kanałów dla całej rodziny, w tym 20 w jakości HD. Klienci tego pakietu przez cztery pierwsze miesiące, które są zwolnione z opłat abonamentowych, mogą dodatkowo oglądać kanały z pakietów Film HD i Sport HD, a także treści z pakietu IPLA MIX w ramach największej telewizji internetowej IPLA. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, z jakich pakietów korzysta i ma możliwość ich swobodnej zmiany podczas całego okresu trwania umowy.

[Łukasz Szewczyk]