Warner Bros zapowiedziała bijatykę Mortal Kombat X, o której plotkowano już od miesięcy. Poza krótkim opisem informującym między innymi o użyciu technologii nowej generacji, udostępniono pierwszy zwiastun, w którym walkę toczy Scorpion oraz Sub-Zero.
Premiera Mortal Kombat X planowana jest na przyszły rok, a docelowe platformy to komputery PC i konsole PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One. Biorąc pod uwagę, że opublikowane wideo nie zawiera materiałów prosto z gameplayu, trudno cokolwiek powiedzieć na temat samej gry. Na pewno możemy się spodziewać powrotu znanych i lubianych zawodników, specjalnych ciosów X-ray, zwiastun sugeruje wykorzystanie elementów otoczenia, a Ed Boon obiecuje nowych fighterów, tryby oraz silnik graficzny. Warto podkreślić, że gra szykowano jest głównie z myślą o next-genach, które mają być wiodącymi platformami.

Mortal Kombat X będzie miało swoją premierę dopiero w 2015 roku. Po obejrzeniu materiału filmowego można sądzić, że powrócą dobrze przyjęte przez fanów, niezwykle brutalne ujęcia X-RAY. Producenci testują możliwość implementacji do serii broni białej oraz znacznie bardziej dynamicznej kamery.