Motoryzacyjny serwis portalu Interia.pl przeszedł metamorfozę. Odnowiony portal jest teraz bardziej przejrzysty oraz bardziej zintegrowany z innymi serwisami Grupy Interia.pl o podobnej tematyce.

Chcieliśmy, by serwis Motoryzacja prezentował się jeszcze ładniej, efektowniej niż dotychczas, ale oczywiście nie tylko względy estetyczne były celem wprowadzonych zmian. Zadbaliśmy o większą przejrzystość serwisu, jego uporządkowanie, a zatem lepszą ogólną funkcjonalność. Jak zawsze czytelnicy znajdą w serwisie Motoryzacja bardzo dużo do czytania i do oglądania, m.in. więcej niż wcześniej galerii zdjęć z nowym, wygodnym sposobem ich prezentacji oraz filmów. Pragniemy też zwrócić uwagę na system "pojedynków", w których każdy może wskazać swojego faworyta
- mówi dyrektor serwisów motoryzacyjnych Jacek Jurecki.

Oprócz atrakcyjnych materiałów typowo dziennikarskich w serwisie Motoryzacja.interia.pl jest wiele pożytecznych elementów użytkowych: unikatowe poradniki, wzory przydatnych umów, przepisy drogowe, kalkulatory prędkości i mocy silników itp.

Dodatkowy atutem tego serwisu jest jego integracja z innymi serwisami o podobnej tematyce, należącymi do Grupy Interia.pl. Dzięki temu w jednym miejscu zgromadzono wszystko, co może zainteresować miłośników motoryzacji.

[Łukasz Szewczyk]