Bezprzewodowe stereofoniczne słuchawki wykorzystujące technologię Bluetooth MT3526 CALYPSO BT, to coś więcej niż zwykły zestaw słuchawkowy. Pracuje w dwóch trybach: komunikacyjnym (VoIP, telefonia cyfrowa, komunikatory internetowe) i trybie muzycznym. W trybie muzycznym, dzięki profilowi A2DP umożliwia odbiór dźwięku stereo z dużych odległości. Z kolei profil AVRCP pozwala użytkownikowi na kontrolę odtwarzaczy mediów, do których ma on dostęp (pauzowanie, zatrzymywanie, włączanie odtwarzania oraz kontrolę głośności). Słuchawki są zgodne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth, takimi jak laptopy, PDA, telefony komórkowe i inne urządzenia muzyczne.

Bluetooth MT3526 CALYPSO BT


Zestaw łączy wysoką jakość dźwięku oraz wyjątkową wygodę noszenia. Zaawansowana łączność Bluetooth 2.0 zapewnia czysty, pozbawiony zniekształceń dźwięk. Ergonomiczna konstrukcja, elastyczny pałąk, miękkie poduszki i wyjątkowa niska waga (73g z bateria) zapewniają komfort użytkowania, co powoduje, iż CALYPSO BT jest idealnym partnerem podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Słuchawki są wyposażone w najwyższej jakości mikrofon, który idealnie sprawdzi się w komunikacji VoIP, jak również w rozmowach za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Ogromną zaletą zestawu jest funkcja powiadamiania o nadchodzącym połączeniu telefonicznym - urządzenie automatycznie przełącza na rozmowę, a po jej zakończeniu automatycznie włącza muzykę.

Bluetooth MT3526 CALYPSO BT


Wyposażone w najnowszą technologicznie baterię Li-polimerową, zapewniają do 10 godzin ciągłego słuchania lub 700 godzin czuwania. Na uwagę zasługuje niezwykle prosty sposób zasilania zestawu, które odbywa się za pośrednictwem zwykłego kabla USB przez port USB. Zaleca się używanie zasilacza MT 6256. Słuchawki można składać, co umożliwia ich wygodne przenoszenie - to idealny zestaw, który można zabrać ze sobą wszędzie...