Orange Polska wprowadza do oferty trzy nowe plany dla użytkowników telefonii stacjonarnej. Wśród nich miedzy innymi plan z nielimitowanymi rozmowami w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej.

Sieć Orange Polska odświeża swoją ofertę telefonii stacjonarnej. Od teraz użytkownicy mogą korzystać z trzech propozycji. Pierwsza to plan Na Każdy Dzień od 49 zł miesięcznie, który oferuje nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii przez 24 godziny na dobę Nowy plan to także nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady przez 24 godziny na dobę oraz od 0,30 zł brutto za minutę połączenia na komórki w Polsce.

Druga propozycja to plan Na Każdy Wieczór i Weekend od 41,46 zł miesięcznie. W tej ofercie klienci otrzymują nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy oraz nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy i od 0,30 zł za minutę połączenia na komórki w Polsce. Naliczanie sekundowe po 1 minucie i brak opłaty za rozpoczęcie połączenia (dotyczy połączeń płatnych).

Trzecią propozycją jest plan Na Każdą Kieszeń od 32,36 zł miesięcznie . W tej ofercie abonent płaci 0,20 zł za minutę połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz od 0,30 zł za minutę połączenia na komórki w Polsce.

Naliczanie we wszystkich ofertach jest sekundowe po pierwszej minucie połączenia i nie ma żadnej opłaty za inicjację połączenia. Konkretne kwoty abonamentów zależą od długości podpisanej umowy
dodaje Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

[Łukasz Szewczyk]