Sklep Komputerowy
Koszyk jest pusty

Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

OsramPhilips LED
GoProMicrosoft
MSIiiyama
LenovoGigabyte
AMDCorsair
AsusSeasonic
QNAPInsERT
HamauRage
Nitro Conceptsnoblechairs

Wszyscy producenci:

 Data: 2012-09-28 

Nowa plany stacjonarne w Orange Polska

Źródło: Media2
Orange Polska wprowadza do oferty trzy nowe plany dla użytkowników telefonii stacjonarnej. Wśród nich miedzy innymi plan z nielimitowanymi rozmowami w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej.

Sieć Orange Polska odświeża swoją ofertę telefonii stacjonarnej. Od teraz użytkownicy mogą korzystać z trzech propozycji. Pierwsza to plan Na Każdy Dzień od 49 zł miesięcznie, który oferuje nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii przez 24 godziny na dobę Nowy plan to także nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady przez 24 godziny na dobę oraz od 0,30 zł brutto za minutę połączenia na komórki w Polsce.

Druga propozycja to plan Na Każdy Wieczór i Weekend od 41,46 zł miesięcznie. W tej ofercie klienci otrzymują nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy oraz nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy i od 0,30 zł za minutę połączenia na komórki w Polsce. Naliczanie sekundowe po 1 minucie i brak opłaty za rozpoczęcie połączenia (dotyczy połączeń płatnych).

Trzecią propozycją jest plan Na Każdą Kieszeń od 32,36 zł miesięcznie . W tej ofercie abonent płaci 0,20 zł za minutę połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz od 0,30 zł za minutę połączenia na komórki w Polsce.

Naliczanie we wszystkich ofertach jest sekundowe po pierwszej minucie połączenia i nie ma żadnej opłaty za inicjację połączenia. Konkretne kwoty abonamentów zależą od długości podpisanej umowy
dodaje Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

[Łukasz Szewczyk]Dodaj do Facebooka+ Google+Dodaj do Twitter+ Wykop.pl

Wstecz  

Opinie, komentarzeNowa plany stacjonarne w Orange Polska - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena klientów: 1 / 5 - Ilość recenzji: 1
HaloSC · W sieci komórkowej też mają nowy plan-BRAK ZASIĘGU.Nielimitowane rozmowy i SMS-y, bo i tak nigdzie się nie dodzwonisz.Pozdrawiamy Orange- mieszkańcy Sosnowca.
28 Wrzesień 2012 19:37 · Ocena: 1
Dodaj kolejny komentarz:
Autor:E-mail (nie wyświetlany) [?]:Ocena:
Dodaj ilustrację:
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną   Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Copyright © 2002-2016 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami