Sklep Komputerowy
Koszyk jest pusty

Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

Osram Philips LED
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Hama uRage
Nitro Concepts noblechairs

Wszyscy producenci:

 Data: 2012-09-28 

Nowa plany stacjonarne w Orange Polska

Źródło: Media2
Orange Polska wprowadza do oferty trzy nowe plany dla użytkowników telefonii stacjonarnej. Wśród nich miedzy innymi plan z nielimitowanymi rozmowami w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej.

Sieć Orange Polska odświeża swoją ofertę telefonii stacjonarnej. Od teraz użytkownicy mogą korzystać z trzech propozycji. Pierwsza to plan Na Każdy Dzień od 49 zł miesięcznie, który oferuje nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii przez 24 godziny na dobę Nowy plan to także nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady przez 24 godziny na dobę oraz od 0,30 zł brutto za minutę połączenia na komórki w Polsce.

Druga propozycja to plan Na Każdy Wieczór i Weekend od 41,46 zł miesięcznie. W tej ofercie klienci otrzymują nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy oraz nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy i od 0,30 zł za minutę połączenia na komórki w Polsce. Naliczanie sekundowe po 1 minucie i brak opłaty za rozpoczęcie połączenia (dotyczy połączeń płatnych).

Trzecią propozycją jest plan Na Każdą Kieszeń od 32,36 zł miesięcznie . W tej ofercie abonent płaci 0,20 zł za minutę połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz od 0,30 zł za minutę połączenia na komórki w Polsce.

Naliczanie we wszystkich ofertach jest sekundowe po pierwszej minucie połączenia i nie ma żadnej opłaty za inicjację połączenia. Konkretne kwoty abonamentów zależą od długości podpisanej umowy
dodaje Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

[Łukasz Szewczyk]Dodaj do Facebooka+ Google+Dodaj do Twitter+ Wykop.pl

Wstecz  

Opinie, komentarzeNowa plany stacjonarne w Orange Polska - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena klientów: 1 / 5 - Ilość recenzji: 1
HaloSC · W sieci komórkowej też mają nowy plan-BRAK ZASIĘGU.Nielimitowane rozmowy i SMS-y, bo i tak nigdzie się nie dodzwonisz.Pozdrawiamy Orange- mieszkańcy Sosnowca.
28 Wrzesień 2012 19:37 · Ocena: 1
Dodaj kolejny komentarz:
Autor:E-mail (nie wyświetlany) [?]:Ocena:
Dodaj ilustrację:
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną   Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Copyright © 2002-2017 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami