Sklep Komputerowy
Koszyk jest pusty

Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

Osram Philips LED
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Hama uRage
Nitro Concepts noblechairs

Wszyscy producenci:

 Data: 2012-06-05 

Nowe GG na telefony z Javą, prawie jak dla smartfonów

Źródło: dobreprogramy.pl
Firma GG Network udostępniła właśnie nową wersję komunikatora GG na nieśmiertelne telefony Nokia Series 40. Tym samym Javowy klient GG dla jednej z najpopularniejszych platform mobilnych na świecie dogonił możliwościami inne wersje.

Wygląd i możliwości nowego GG dla Series 40 przypomina wersje dla smartfonów, choć ma oczywiście pewne ograniczenia wynikające chociażby z rozmiaru ekranu tych modeli. Aplikacja umożliwia swobodne prowadzenie rozmów, zarządzanie listą kontaktów, przeszukiwanie katalogu publicznego, a także korzystanie z wbudowanej poczty i przeglądanie archiwum rozmów.

Ważną cechą aplikacji jest synchronizacja ustawień z innymi wersjami klienta, dzięki czemu zawsze pod ręką mamy aktualne rozmowy z historią, listę przesłanych plików i ostatnio otrzymane odnośniki. Daje to posiadaczom prostszych telefonów Nokii możliwość kontynuowania rozmowy po wyjściu z domu, tak samo, jak mogą to robić użytkownicy GG na Androidzie, iOS czy Symbianie. Z mobilnego GG na wymienionych platformach korzysta już w sumie ponad milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

GG na telefony Series 40 można pobrać ze sklepu Nokii na komputer lub bezpośrednio na telefon (store.ovi.mobi/content/279382).

[Anna Rymsza (Xyrcon)]Dodaj do Facebooka+ Google+Dodaj do Twitter+ Wykop.pl

Wstecz  
Dodaj komentarz:
Autor:E-mail (nie wyświetlany) [?]:Ocena:
Dodaj ilustrację:
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną   Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Copyright © 2002-2017 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami