Sklep Komputerowy
Koszyk jest pusty

Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

OsramPhilips LED
GoProMicrosoft
MSIiiyama
LenovoGigabyte
AMDCorsair
AsusSeasonic
QNAPInsERT
HamauRage
Nitro Conceptsnoblechairs

Wszyscy producenci:

 Data: 2012-06-05 

Nowe GG na telefony z Javą, prawie jak dla smartfonów

Źródło: dobreprogramy.pl
Firma GG Network udostępniła właśnie nową wersję komunikatora GG na nieśmiertelne telefony Nokia Series 40. Tym samym Javowy klient GG dla jednej z najpopularniejszych platform mobilnych na świecie dogonił możliwościami inne wersje.

Wygląd i możliwości nowego GG dla Series 40 przypomina wersje dla smartfonów, choć ma oczywiście pewne ograniczenia wynikające chociażby z rozmiaru ekranu tych modeli. Aplikacja umożliwia swobodne prowadzenie rozmów, zarządzanie listą kontaktów, przeszukiwanie katalogu publicznego, a także korzystanie z wbudowanej poczty i przeglądanie archiwum rozmów.

Ważną cechą aplikacji jest synchronizacja ustawień z innymi wersjami klienta, dzięki czemu zawsze pod ręką mamy aktualne rozmowy z historią, listę przesłanych plików i ostatnio otrzymane odnośniki. Daje to posiadaczom prostszych telefonów Nokii możliwość kontynuowania rozmowy po wyjściu z domu, tak samo, jak mogą to robić użytkownicy GG na Androidzie, iOS czy Symbianie. Z mobilnego GG na wymienionych platformach korzysta już w sumie ponad milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

GG na telefony Series 40 można pobrać ze sklepu Nokii na komputer lub bezpośrednio na telefon (store.ovi.mobi/content/279382).

[Anna Rymsza (Xyrcon)]Dodaj do Facebooka+ Google+Dodaj do Twitter+ Wykop.pl

Wstecz  
Dodaj komentarz:
Autor:E-mail (nie wyświetlany) [?]:Ocena:
Dodaj ilustrację:
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną   Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Copyright © 2002-2016 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami