Zrealizowana na przełomie czerwca i lipca br. wspólna promocja firm ASUS i Intel spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników i właśnie doczekała się kontynuacji. Zasady pozostają bez zmian. Każdy, kto zakupi procesor Intel Core i5-4690K lub IntelCore i7-4790K oraz płytę główną ASUS z chipsetem Z97 lub Z87, może uzyskać zwrot gotówki w wysokości 150 lub 180 zł (w zależności od modelu procesora).

Promocja dotyczy produktów zakupionych między 18 sierpnia a 3 października br. By otrzymać zwrot gotówki, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie https://toptechcashback.com/pl/pl/cashback i załączyć dowód zakupu.
Zgłoszenie można zrealizować najwcześniej 30 a najpóźniej 60 dni od daty nabycia sprzętu. Nie ma znaczenia w jakim sklepie procesor i płyta główna zostaną zakupione, ale warunkiem koniecznym jest to, by widniały one na jednym paragonie. Pieniądze przelewane są na wskazane przez zgłaszającego konto bankowe.

Płyty główne ASUS objęte promocją to m.in. Maximus VII Formula, Maximus VII Hero, Maximus VII Ranger, Sabertooth Z97 MARK 1, Z97-PRO, Z97-C oraz wiele innych modeli z chipsetem Intel Z97 i Z98. Wysokość kwoty, jaka zostanie zwrócona, zależy od modelu procesora. Gotówka przelewana jest na konto bankowe w ciągu 60 dni od wypełnienia formularza.


Pełen wykaz modeli płyt i procesorów wraz z kwotą zwrotu na tej stronie
Gotówka przelewana jest na konto bankowe w ciągu 60 dni od wypełnienia formularza. Pełen regulamin promocji TopTech Cashback dostępny jest na stronie: https://toptechcashback.com/pl/pl/pages/cashback/terms.

O firmie ASUS

Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2013 roku 4256 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.