Plus i Cyfrowy Polsat uruchamiają drugi etap programu smartDOM, który zapewnia klientom obydwu operatorów dodatkowe korzyści za korzystanie z konta PlusBanku. Jednocześnie nowoczesne usługi PlusBanku zostają zaoferowane w blisko 1,2 tys. punktach sprzedaży obydwu operatorów.

Wprowadzony w drugiej połowie lutego 2014 roku program smartDOM, umożliwiający oszczędzanie przez dodawanie kolejnych usług, obejmował dotychczas usługi telewizji, dostępu do Internetu i telefonii, a klienci operatorów otrzymują rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy kolejny produkt, na który podpisują umowę.

Teraz abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu korzystający z Konta Plus w PlusBanku mogą dodatkowo:
  • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass lub
  • zyskać 5% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu otrzymają w PlusBanku nowoczesną bankowość, która oferuje:
  • dostęp do usług przez Internet, telefon i SMS,
  • darmowe wypłaty z największej sieci bankomatów w kraju - "Euronet",
  • aplikację mobilną plusbank24,
  • dostęp do kredytu w koncie, który przez pierwsze 30 dni jest całkowicie bezpłatny.

W sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można również skorzystać z kredytu gotówkowego. Proces wnioskowania o kredyt zajmuje zaledwie kilka minut, a gotówka trafia na konto klienta już nawet w ciągu kilkunastu minut po podpisaniu umowy.

Oprócz oferty produktów detalicznych oraz wygodnego dostępu do usług poprzez serwis internetowy plusbank.pl, klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mają także do dyspozycji jedną z najnowocześniejszych aplikacji bankowości mobilnej plusbank24, która została zaprojektowana głównie z myślą o łatwości i intuicyjności nawigacji i jest dostępna na każdym z najpopularniejszych systemów operacyjnych w smartfonach (Android, iOS oraz Windows Phone).

Wprowadzeniu drugiego etapu programu smartDOM będzie towarzyszyła ogólnopolska kampania reklamowa z udziałem ambasadorów programu - Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Zostanie ona uruchomiona w najbliższych dniach, a o jej szczegółach operatorzy poinformują w osobnym komunikacie.

[Łukasz Szewczyk]