Wystartował specjalny konkurs doładowań dla klientów Plus na Kartę "Ładuj się na wakacje". W ramach konkursu można wygrać bony wakacyjne z Wezyr Holidays. Klienci mają również możliwość otrzymania nagród dodatkowych w postaci pakietów internetowych 100 MB na 24 godziny.

Aby wygrać bon wakacyjny należy w okresie trwania danego etapu doładować konto za min. 30 zł i wysłać SMS-a na bezpłatny numer 8022 z rozwiązaniem zadania konkursowego. Zadania podane są na internetowej stronie konkursowej, a odpowiedzi ocenia jury konkursowe. Lista zwycięzców publikowana jest na stronie internetowej konkursu.

By otrzymać nagrodę dodatkową w postaci pakietu internetowego 100 MB na 24h należy jedynie aktywować promocję kodem *136*15# i doładować swoje konto kwotą minimum 5 zł. Promocja dostępna jest dla wszystkich użytkowników głosowych i internetowych taryf prepaid. Każde doładowanie w okresie promocji premiowane jest bonusowym pakietem internetowym, którego ważność wynosi 24 godziny liczone od momentu aktywacji pakietu potwierdzonego SMS-em.

[Łukasz Szewczyk]