Użytkownicy kont e-mail o2.pl mają możliwość połączenia swojej poczty z własnym kontem w serwisie Facebook. Dzięki temu mogą obsługiwać swoje konta Facebook przez pocztę o2.pl

By połączyć się z Facebookiem przez pocztę o2.pl (facebook.poczta.o2.pl) należy kliknąć w link "Facebook" który znajduje się w menu pod folderami poczty. Kliknięcie w niego otworzy zakładkę w której będzie znajdował się guzik "Połącz z Facebookiem". Kliknięcie w niego otworzy okno z formularzem logowania, w którym trzeba podać swoje dane logowania do portalu Facebook.

Od tej pory jeśli ktoś wyśle wiadomość via Facebook albo np. skomentuje wpis, Poczta o2 zawiadomi o tym. Dodatkowo od dziś integracja z Facebookiem dotyczy teraz większej ilości funkcji i nie wymaga zmiany domyślnego adresu dla powiadomień. Do poprawnego działania Facebookowej zakładki wystarczy kliknięcie przycisku Połącz z Facebookiem i wykonanie poleceń jakie pokażą się w okienku.

Dzięki temu połączeniu użytkownicy będą mogli odpowiadać na posty, komentować wpisy znajomych, wstawiać linki, video i wiele innych. - po prostu obsługiwać Facebooka za pomocą Poczty o2.

[Łukasz Szewczyk]