Firma Samsung po raz kolejny rozszerza ofertę soundbarów, czego dobrym przykładem jest model o symbolu HW-H355 (listwa głośnikowa + subwoofer). Urządzenie ma zapewniać wysoką jakość dźwięku oraz nie zajmować zbyt wiele miejsca w salonie.

Soundbar Samsung HW-H355 może pochwalić się całkowitą mocą (RMS) na poziomie 120W. Dzięki funkcji Bluetooth Hi-Fi Codec użytkownik może przesyłać bezprzewodowo muzykę w wysokiej jakości np. za pomocą smartfona. Funkcja 3D Sound Plus ma z kolei zapewnić dźwięk przestrzenny wysokiej jakości.

Samsung HW-H355to niezwykle zgrabne urządzenie o niewielkich wymiarach, dzięki czemu świetnie wkomponuje się w każde domowe wnętrze. Całkowita moc (RMS) na poziomie 120W oraz rozwiązania zastosowane w modelu HW-H355 zagwarantują najwyższej jakości dźwięk, który wypełni każde pomieszczenie, w którym się znajdzie. Soundbar o konstrukcji typu 2.1 nie tylko poszerzy możliwości audio telewizorów, ale także sprawdzi się jako domowy odtwarzacz muzyczny.

Za pośrednictwem wbudowanego modułu do komunikacji Bluetooth, soundbar HW-H355 połączymy bezprzewodowo nie tylko z urządzeniami przenośnymi, ale także z telewizorami Samsung przy użyciu funkcji TV Sound Connect (Sound Share). Dzięki funkcji Bluetooth Power On listwę włączymy również przy użyciu smartfona, po uprzednim skonfigurowaniu połączenia między urządzeniami. Soundbar posiada również optyczne wejście audio oraz USB (2.0), za pomocą którego do urządzenia podłączymy zewnętrzną pamięć.

Odtwarzane formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC. Najnowszy soundbar Samsung HW-H355 dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej: 899 PLN