Monitor Samsung Syncmaster 226BW to doskonała propozycja dla wymagających użytkowników. Urządzenie bazuje na nowoczesnej, 22 calowej matrycy w formacie panoramicznym.

Samsung SyncMaster 226BW

Dzięki technologii Magic Bright oraz Magic Tune możliwości regulacji są ogromne. Panel oferuje idealne odwzorowanie pełnej gamy 16,7 mln barw a także równomierne podświetlenie. Do tego czas reakcji 2ms, dynamiczny kontrast czynią to urządzenie niemalże idealnym?

Samsung SyncMaster 226BW

Ekran TFT 22" Syncmaster 226BW jest idealnym interfejsem do gier video i zastosowań multimedialnych. Posiada rozdzielczość 1680x1050 pikseli oraz dynamiczny kontrast 3000 : 1, pozwoli na znakomitą precyzję oraz jakość obrazu.

Samsung SyncMaster 226BW

SyncMaster 226BW pozwoli na szybki czas odpowiedzi w 2ms, pozwoli na płynną animację i video. Monitor wyposażony jest w podw?jne łącze VGA/DVI.

Samsung SyncMaster 226BW

Ekran TFT 22" Syncmaster 226BW wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkownik?w. Matryca TN III w przypadku Samsunga to duży skok jakościowy w górę, uznać można, że od matrycy trzeciej generacji znikają problemy jej poprzedników. Posiada doskonałe kolory, bardzo szerokie kąty widzenia, obraz jest bez zauważalnych smużen, a przy minimalnym kontraście bardzo ostry.

Samsung SyncMaster 226BW

Dodatkowo wyróżnia się eleganckim wzornictwem obudowy o czarnych, błyszczących oraz zaokrąglonych krawędziach.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ProLine: