Grupa Onet uruchamia serwis internetowy dedykowany popularnemu wydarzeniu piłkarskiemu na świecie. Onet jako jedyny w polskim internecie ma prawo do transmitowania spotkań Ligi Mistrzów na żywo.

To już siódmy raz, gdy użytkownicy Onet będą mogli obejrzeć online 29 meczy rozgrywanych w fazie pucharowej wraz z wielkim finałem, który odbędzie się 25 maja na Stadionie Wembley w Londynie. Wszystko za pośrednictwem serwisu ligamistrzow.onet.pl.

Najlepsze piłkarskie rozgrywki świata wkraczają w decydującą fazę. Już na początku czeka nas mega hit - starcie dwóch potęg - Real Madryt kontra Manchester United. Polscy kibice z pewnością ostrzą sobie apetyty na kolejne bramki Roberta Lewandowskiego oraz udane zagrania Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka, którzy o awans do najlepszej ósemki Europy walczyć będą z Szachtarem Donieck. Równie wielkie emocje - już za tydzień, kiedy Arsenal z Wojciechem Szczęsnym podejmie Bayern Monachium, a AC Milan zmierzy się z Barceloną. I tak aż do wielkiego finału, 25 maja na Wembley
- mówi Łukasz Widuliński, Dyrektor Działu Sport Onet.

Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy w tym roku bardziej przejrzystą i przyjazną szatę graficzną oraz udoskonaliliśmy technologię - mecze będzie można obejrzeć w jakości HD. Mecze dostępne będą w systemie pay-per-view. Każdy użytkownik będzie mógł wybrać jeden z trzech pakietów: bilet na jeden mecz (koszt 5 zł), bilet na wieczór(koszt 9 zł) i bilet na wszystkie mecze (koszt 99 zł)
- dodaje Mateusz Kołacz, z działu rozwoju produktów Grupy Onet.

Onet uzyskał prawa do tych najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie również na kolejne dwa sezony - aż do 2015 roku.

[Łukasz Szewczyk]