Informacje archiwalne

Produkt o kodzie ROG_STRIX_TRX40-XE_GAMING został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

ASUS ROG STRIX TRX40-XE GAMING sTRX4

Kod: ROG_STRIX_TRX40-XE_GAMING

Opis ASUS ROG STRIX TRX40-XE GAMING sTRX4

ROG STRIX TRX40-E GAMING łączy w sobie estetykę, oszałamiającą i gamingową oraz najwyższą wydajność, aby móc stworzyć komputer, który doskonale sprawdzi się w ciężkiej pracy oraz podczas wymagających gier. Dzięki wbudowanemu podświetleniu RGB Aura Sync oraz wyjątkowemu wyświetlaczowi LiveDash OLED przyciągniesz wzrok unikalnego i cyberpunkowego designu. Stwórz swój komputer przez ASUS ROG STRIX TRX40-E GAMING i przekonaj się co to znaczy prawdziwa wydajność.
Najważniejsze cechy
  • Błyskawiczna obsługa danych
  • Wytrzymałość i chłodzenie
  • Najlepszy dźwięk SupremeFX
  • Połączenie z siecią do 2.5 Gb/s

Błyskawiczna obsługa danych

ASUS ROG STRIX TRX40-E GAMING jest wyposażona w trzy sloty PCI-E 4.0 M.2, dzięki którym możesz skorzystać z najszybszych dysków NVMe SSD, które umożliwią Ci dodatkowo połączenie z konfiguracją RAID. Zewnętrzne pamięci i akcesoria podłączysz dzięki interfejsom USB 3.2 Gen2, oferującym przepustowość nawet 10 Gb/s, któe znajdziesz na tylnym panelu oraz w formie złącza dla panelu przedniego obudowy.

2 Zlacza M 2

Wytrzymałość i chłodzenie

Zagwarantowanie zapasu mocy niezbędnej do obsługi najnowszych procesorów zgodnych z podstawką TRX4 umożliwi Ci potężna, 16-fazowa sekcja zasilania. Przez procesory Threadripper z łatwością wykorzystasz nawet 32 rdzenie i 64 linie PCI-E 4.0. Zachowanie optymalnych temperatur pracy podzespołów zapewni Ci sekcja zasilania oraz VRM które zostały przykryte masywnym radiatorem z wbudowanym wentylatorem. Specjalny radiator na dyski M.2 umożliwia znaczące zredukowanie ich temperatury pracy.

3 Sekcja Zasilania

Najlepszy dźwięk SupremeFX

ASUS ROG STRIX TRX40-E GAMING wyposażono w kodek S1220 dzięki którym zanurzysz się w najbardziej realistycznym dźwięku. Szereg zastosowanych rozwiązań dodatkowo chroni sygnał audio przed zakłóceniami, m.in. dzięki osłonie chroniącej przed zakłóceniami EMI czy ekranowaniu poszczególnych ścieżek na płycie głównej.

4 Audio Supremefx

Połączenie z siecią do 2,5 Gb/s

Dzięki wbudowanemu Gigabitowemu kontrolerowi Intel I211-AT Ethernet połączysz się z Internetem z najszybszą możliwą prędkością, zmniejszając jednocześnie obciążenie CPU. Możesz skorzystać z ultra wydajnego złącza RJ-45 obsługującego standard 2,5G dla jeszcze płynniejszego i pozbawionego lagów gamingu. ASUS ROG STRIX TRX40-E GAMING wyposażono w kartę sieciową Wi-Fi 6 802.11ax, jak i zewnętrzną antenę, które zapewniają wyjątkową przepustowość na poziomie maksymalnie 2400 Mb/s.

5 Siec Wifi Lan 1

Cechy produktu ASUS ROG STRIX TRX40-XE GAMING sTRX4

Złącze procesoraSTRX4
ChipsetAMD TRX40
Złącze karty graficznejPCIe 4,0 x16
Rodzaj pamięciDDR4
Częstotliwość magistrali pamięci4666
Maksymalna pojemność pamięci RAM256 GB
FormatATX
Zintegrowana karta graficznaNie
Zintegrowany RAIDTak
Gniazdo M.2Tak
Ilość gniazd M.23
Wsparcie NVMeTak
USB Type-C1 szt.
USB 3.1 Gen.27 szt.
USB 2.04 szt.
Multi GPUNVIDIA SLI, AMD CrossFireX
ProducentASUS
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami