Informacje archiwalne

Produkt o kodzie 70SB174000000 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Creative Labs Sound BlasterX AE-5

Ocena: 5.67 (3) | kod: 70SB174000000

Opis Creative Labs Sound BlasterX AE-5

Sound BlasterX AE-5 to przeznaczona dla graczy karta dźwiękowa PCI-E klasy SABRE32 o wysokiej rozdzielczości dźwięku. To także konwerter cyfrowo analogowy (DAC) ze specjalnie zaprojektowanym dyskretnym wzmacniaczem słuchawkowym Xamp, który wzmacnia każdy z kanałów dźwiękowych indywidualnie. Sound BlasterX AE-5 dostarcza nie tylko nieskazitelny dźwięk lecz również wyjątkowe efekty wizualne dzięki systemowi oświetlenia Aurora Reactive z 16.800.000 kolorów.
Najważniejsze cechy
  • Dyskretny wzmacniacz słuchawkowy Xamp
  • Konwerter Dac klasy SABRE32
  • System oświetlenia Aurora Reactive
  • BlasterX Acoustic Engine
  • Scout 2.0
  • Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy
  • Konwerter DAC klasy SABRE32
  • System oświetlenia Aurora Reactive, aż 16.8 milionów kolorów
Swrbwrevfwrbrbwrb

Dyskretny wzmacniacz słuchawkowy Xamp

Sound BlasterX AE-5 jest pierwszą kartą dźwiękową wyposażoną w specjalnie przez nas zaprojektowany dyskretny wzmacniacz słuchawkowy Xamp. Każdy z kanałów dźwiękowych wzmacniany jest indywidualnie, dzięki czemu AE-5 zapewnia doskonale odwzorowany dźwięk, bez zniekształceń i opóźnień, spełniając tym samym najbardziej wymagające potrzeby. Bardzo niska impedancja 1om idealnie obsługuje słuchawki w zakresie od 16 do 600om.

Dfbgswrshswrbwbewrdfntgn

Konwerter Dac klasy SABRE32

Sound BlasterX AE-5 jako karta dźwiękowa PCI-e klasy SABRE32 oraz konwerter cyfrowo-analogowy (DAC) gwarantuje wysokiej rozdzielczości dźwięk w grach, filmach a także podczas odtwarzania muzyki. Możliwość odtwarzania dźwięku bez zniekształceń i opóźnień w częstotliwości 32bit 384kHz oraz o imponującym zakresie dynamiki (DNR) wynoszącym 122dB.

Sabre Class Dac V2

System oświetlenia Aurora Reactive

Ciesz się symfonią świateł I dźwięków dzięki systemowi oświetlenia Aurora Reactive Karta AE-5 wyposażona została w pełni konfigurowalne wbudowane oświetlenie RGB oraz możliwość podłączenia dodatkowego paska oświetlenia z diodami LED. Dzięki oprogramowaniu Sound Blaster Connect, które dostępne jest do pobrania dla komputerów PC / Mac możesz zaprogramować dowolny wzór oświetlenia mając do wyboru aż 16.8 milionów kolorów.

Rhdrtewywrhetbnetjnt

BlasterX Acoustic Engine

Sound BlasterX AE-5 to zachowanie dziedzictwa serii Sound Blaster słynnej z najlepszej technologii w dziedzinie przetwarzania dźwięku. The BlasterX Acoustic Engine Pro oprogramowanie to wykorzystuje technologie przetwarzania dźwięku pozwalające na jego pełną konfigurajcę, zapewniając tym samym bezkonkurencyjną precyzję oraz jakość. Wykorzystane technologie dźwiękowe wytwarzają niezrównany realizm dźwięku dzięki efektom przestrzennym 3d dla twoich głośników oraz słuchawek.

Defh4egh35th34ethnje

Scout 2.0

Poszerz swoje pole widzenia dzięki inteligentnej technologii. Na ekranie urządzenia mobilnego możesz wizualizować pozycje Twoich przeciwników w dowolnej z gier FPS( First Person Shooter). Scout mode został rozszerzony o nową funkcję, która z pewnością przyniesie ból Twoim przeciwnikom spotkanym na polu bitwy.

Erfhergebhetnen

Cechy produktu Creative Labs Sound BlasterX AE-5

Typ złączaPCI-E x1
System dzwięku5,1
Procesor dźwiękuSound Core3D
Zakres dynamiki122 dB
Technologie audioCrystalVoice
Podświetlenie AuroraTak
Wymiary145 x 20 x 128 mm
Obsługiwana impedancja słuchawek16-600 Ohm
ProducentCreative Labs
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeCreative Labs Sound BlasterX AE-5 - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: 5.67Ocena klientów: 5.67 / 6 - Ilość recenzji: 3
Sawol_z · OpiniaPrzesiadłem się z X-fi karta warta swojej ceny mimo że nie mam słuchawek audiofilskich słychać wszystkiego więcej.Polecam.
Srf · OpiniaZ karty korzystam od 3 miesięcy. Generalnie jestem z niej zadowolony - dźwięk jest czystszy i głębszy niż na integrze. Różnica jest widoczna nawet na tak słabym sprzęcie, jaki posiadam ("głośniki" - jakieś geniusy sprzed dekady za parę groszy i słuchawki HyperX Cloud). O ile do sprzętu nie mam zastrzeżeń, o tyle sądzę, że dodatkowy tryb Scout mode jest zbędnym dodatkiem, jego praktyczność jest dyskusyjna - obserwować wskaźnik na telefonie zamiast sytuację na monitorze (wtf?!). Druga kwestia, która powinna być zmieniona to możliwość przełączania urządzenia wyjścia przez skrót klawiszowy (aktualnie za każdym razem trzeba wejść do oprogramowania Sound Blaster Command i wybrać odpowiednią ikonę). Niestety zespół wsparcia twierdzi, że to jest niemożliwe. Kartę polecam, mimo wspomnianych niedoskonałości/
Piotr · OpiniaPo przesiadce z "wiekowego" Sound Blastera X-Fi Xtreme Music czuć wyraźną różnicę na korzyść tej karty. O kartach zintegrowanych to nawet nie ma co pisać, bo tutaj jest przepaść w jakości dźwięku. Mimo, że karta w teorii przeznaczona jest dla graczy, to również bardzo dobrze spisuje się przy słuchaniu muzyki. Mam do niej podpięte głośniki Edifier R1700BT i słuchawki AKG K550. Grają naprawdę dobrze, tylko polecam powyłączać wszystkie ulepszacze dźwięku, ewentualnie pobawić się samym korektorem. W grach jest świetnie, można skorzystać z gotowych profili do gier. W zasadzie to nie ma się do czego przyczepić :). Polecam tę kartę osobom, którym zależy na lepszej jakości dźwięku niż z kart zintegrowanych.

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami