Informacje archiwalne

Produkt o kodzie B365_HD3 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Gigabyte B365 HD3 DDR4 1151

Kod: B365_HD3

Opis Gigabyte B365 HD3 DDR4 1151

Nowość w ofercie Gigabyte płyta B365 HD3 oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak: Obsługuja 9 i 8th Generacji procesorów Intel, Dwukanałowa niebuforowana pamięć DDR4 bez ECC, Nowa hybrydowa cyfrowa konstrukcja PWM, Gniazdo M.2 Socket 1 do rozbudowy WIFI a to tylko nie które z rozwiązań pokazanych przez Gigabyte w modelu B365 HD3
Najważniejsze cechy
  • WIFI
  • Dwa gniazda NVMe PCIe Gen3 M.2
  • WYDAJNOŚĆ OPTANE
  • Ekskluzywna sieć Realtek 8118 dla graczy
  • Wiodąca w branży sieć elektrostatyczna statyczna i ochrona przeciwprzepięciowa
  • SMART FAN 5
  • AUDIO

WIFI

Zestaw do aktualizacji WIFI oferuje łatwy sposób na aktualizację płyt głównych WIFI z nową i szybszą łącznością Gigabit WIFI bez konieczności aktualizacji do zupełnie nowego systemu.


Dwa gniazda NVMe PCIe Gen3 M.2

łyty główne GIGABYTE koncentrują się na dostarczaniu technologii M.2 entuzjastom, którzy chcą zmaksymalizować potencjał swojego systemu.


WYDAJNOŚĆ OPTANE

Platforma H370 / B365 / B360 obsługuje najnowszą technologię Intel Optane. Optane napędza wydajność pamięci masowej, działając jako napęd pamięci podręcznej, zapewniając użytkownikom znaczny wzrost w porównaniu do tradycyjnych napędów mechanicznych


Ekskluzywna sieć Realtek 8118 dla graczy

Realtek 8118 LAN jest wydajnym i przyjaznym układem sieciowym dla graczy z automatycznym przydziałem przepustowości, aby zapewnić najwyższy priorytet sieciowy gry lub aplikacji. Zapewnia użytkownikom najbardziej wszechstronne funkcje oraz najszybsze i najbardziej płynne korzystanie z Internetu.


Wiodąca w branży sieć elektrostatyczna statyczna i ochrona przeciwprzepięciowa

Płyty główne GIGABYTE wykorzystują układy scalone o trzykrotnie większym poziomie odporności na wyładowania elektrostatyczne niż tradycyjne układy scalone. Pomaga to lepiej chronić płytę główną i jej elementy przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym przez elektryczność statyczną. Płyty główne GIGABYTE są również wyposażone w specjalne układy przeciwprzepięciowe, które chronią płytę główną i komputer przed wszelkimi skokami napięcia, które mogą wystąpić, pomagając upewnić się, że komputer jest przygotowany do radzenia sobie z potencjalnie nieregularnymi i niespójnymi dostawami energii.


SMART FAN 5

Dzięki Smart Fan 5 użytkownicy mogą zapewnić, że ich komputer do gier może utrzymać swoją wydajność, zachowując jednocześnie chłód. Smart Fan 5 pozwala użytkownikom zamieniać nagłówki wentylatora w celu odzwierciedlenia różnych czujników termicznych w różnych miejscach na płycie głównej. Co więcej, dzięki Smart Fan 5 wprowadzono więcej hybrydowych nagłówków wentylatorów obsługujących zarówno PWM, jak i napięciowe, aby uczynić płytę główną bardziej przyjazną chłodzeniu cieczą.


Audio

Płyty główne GIGABYTE wykorzystują wysokiej jakości kondensatory audio. Te wysokiej jakości kondensatory pomagają zapewnić wysoką rozdzielczość i wierność dźwięku, zapewniając najbardziej realistyczne efekty dźwiękowe dla graczy. Płyty główne GIGABYTE są wyposażone w dźwiękową ochronę przed hałasem, która zasadniczo oddziela wrażliwe analogowe elementy audio płyty od potencjalnego zanieczyszczenia hałasem na poziomie PCB. Oświetlenie ścieżek LED Świeci, aby pokazać rozdzielenie warstw PCB.

Cechy produktu Gigabyte B365 HD3 DDR4 1151

Złącze procesora1151
ChipsetB365
Wyjście karty graficznejD-SUB, DVI, HDMI
Rodzaj pamięciDDR4
Maksymalna wielkość pamięci64 GB
FormatATX
Gniazdo M.2Tak
Liczba gniazd SATA6 szt
Liczba gniazd PCIe2 szt
Liczba gniazd mini-PCIe4 szt
Wsparcie NVMeTak
ProducentGigabyte
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty
Osoby które kupowały często kupowały też:


Dodaj komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami