Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
355,00 zł
Cena detaliczna:
363,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Duża ilośćDuża ilość

Gigabyte B460M DS3H V2 DDR4 s.1200

Ocena: Ocena: 5.755.75 / 6 - 4 opinie | Producent: Gigabyte | kod: B460M_DS3H_V2 | nr katalogowy: B460M DS3H V2

Opis Gigabyte B460M DS3H V2 DDR4 s.1200

Płyta główna Gigabyte B460M DS3H V2 wyposażona w socket 1200 pozwoli Ci wykorzystać procesory Intel Core 10 generacji i pamięci RAM DDR4 2933 MHz w wielu zastosowaniach, m.in w grach. Skorzystaj już teraz z wbudowanych w CPU układów graficznych, dzięki złączom VGA, DVI-D oraz HDMI lub podłącz klasyczną kartę graficzną. Zainstaluj szybki dysk SSD NVMe M.2 i ciesz się płynną oraz stabilną pracą całego komputera.
Najważniejsze cechy
  • Obsługiwane procesory:Intel Core i9, Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Core i3, Intel Celeron, Intel Pentium
  • Format: Micro-ATX
  • Gniazdo procesora: Socket 1200
  • Chipset: Intel B460

WYDAJNOŚĆ

Płyty główne GIGABYTE wykorzystują tranzystory MOSFET Low R DS (on), które zmniejszają straty energii poprzez niepotrzebne rozpraszanie ciepła resztkowego. Wszystko to sprowadza się do wymiernych oszczędności energii, które są korzystne zarówno dla użytkowników końcowych, jak i dla środowiska, bez wpływu na wydajność systemu.

Złącze NVMe PCIe Gen3 X4 22110 M.2

Płyty główne GIGABYTE koncentrują się na dostarczaniu technologii M.2 entuzjastom, którzy chcą zmaksymalizować potencjał swojego systemu.

2-Way CrossFire Multi-Graphics

Konfiguracja z wieloma grafikami zapewnia lepszą wydajność grafiki dla entuzjastów gier, którzy wymagają największej liczby klatek na sekundę bez utraty rozdzielczości.

Intel GbE LAN z cFosSpeed ​​Internet Accelerator Networking

Intel GbE LAN zawiera cFosSpeed, aplikację do zarządzania ruchem sieciowym, która pomaga poprawić opóźnienia w sieci i utrzymać niskie czasy pingów, aby zapewnić lepszą reakcję w zatłoczonych środowiskach LAN.

Wiodąca w branży ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi i przepięciami LAN

Płyty główne GIGABYTE wykorzystują układy scalone o nawet 3-krotnie wyższym poziomie odporności na wyładowania elektrostatyczne niż w przypadku tradycyjnych układów scalonych. Pomaga to lepiej chronić płytę główną i jej komponenty przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi przez elektryczność statyczną. Płyty główne GIGABYTE są również wyposażone w specjalne układy scalone zapobiegające przepięciom, które chronią Twoją płytę główną i komputer przed wszelkimi skokami napięcia, które mogą wystąpić, pomagając zapewnić, że Twój komputer jest przygotowany do radzenia sobie z potencjalnie nieregularnymi i niespójnymi dostawami energii.

Wyjścia cyfrowe wysokiej rozdzielczości

Ciesz się możliwościami wyświetlania prawdziwej rozdzielczości HD, korzystając z najczęściej zintegrowanych technologii wyjścia cyfrowego w dzisiejszych wyświetlaczach i telewizorach HD.

Inteligentny wentylator 5

Dzięki Smart Fan 5 użytkownicy mogą zapewnić, że ich komputer do gier może utrzymać swoją wydajność, zachowując niską temperaturę. Smart Fan 5 umożliwia użytkownikom wymianę gniazd wentylatorów, aby odzwierciedlić różne czujniki termiczne w różnych miejscach na płycie głównej. Co więcej, dzięki Smart Fan 5 wprowadzono więcej hybrydowych złączy wentylatorów, które obsługują zarówno wentylatory PWM, jak i napięciowe, aby uczynić płytę główną bardziej przyjazną dla chłodzenia cieczą.

FAN STOP

Osiągnij ciszę wentylatorów. Dzięki Fan Stop zmapuj dowolny wentylator, aby całkowicie się zatrzymał, gdy temperatura spadnie poniżej określonego progu. Który wentylator się zatrzyma na podstawie odczytów z jakiego czujnika i przy jakiej temperaturze - wszystko to można dostosować do własnych upodobań.

Hybrydowe złącza pinowe wentylatorów

Przyjmij pełną kontrolę nad konfiguracją chłodzenia cieczą! Smart Fan 5 otrzymuje aktualne informacje o natężeniu przepływu i temperaturze wody przez hybrydowe złącza pinowe wentylatorów - co daje absolutną kontrolę nad komputerem.
• Wszystkie hybrydowe głowice wentylatorów mogą automatycznie wykrywać typ urządzenia chłodzącego, niezależnie od tego, czy jest to wentylator, czy pompa z różnymi trybami PWM lub napięcia.

Tgftghyhj

RGB FUSION 2.0
Dzięki płytom głównym H470 RGB Fusion 2.0 jest jeszcze lepszy dzięki adresowalnym diodom LED. * RGB Fusion 2.0 oferuje użytkownikom opcję sterowania wbudowanym RGB i zewnętrznymi adresowalnymi paskami świetlnymi RGB / LED na komputerze. Funkcja RGB Fusion 2.0 na płytach głównych z serii H470, która jest już wypełniona kolorami i wzorami, jest teraz ulepszona o obsługę adresowalnych diod LED. Dzięki zewnętrznym adresowalnym taśmom LED *, w których każda dioda LED jest adresowalna cyfrowo, użytkownicy mogą doświadczyć jeszcze większej liczby wzorów, stylów i iluminacji.

OŚWIETLENIE

Płyty główne H470 obsługują adresowalne paski oświetleniowe LED 5 V lub 12 V oraz do 300 diod LED. RGB Fusion 2.0 z adresowalnymi diodami LED ma nowe wzory i różne ustawienia prędkości, a w przyszłości będzie jeszcze więcej.

APLIKACJA GIGABYTE RGB Fusion

Nie tylko spraw, aby Twój komputer lśnił, ale uczyń z niego dzieło sztuki, którego znajomi będą zazdrościć. Dzięki aplikacji mobilnej GIGABYTE RGB Fusion użytkownicy mogą obserwować, jak sterują oświetleniem na swoim komputerze do gier. Daje to użytkownikom łatwy dostęp, gdy próbują dostosować kolory i prędkości dla różnych trybów, a wszystko to można osiągnąć z dala od klawiatury i monitora komputera.

Kondensatory audio klasy high-end

Płyty główne GIGABYTE wykorzystują wysokiej klasy kondensatory audio. Te wysokiej jakości kondensatory zapewniają wysoką rozdzielczość i wierny dźwięk, zapewniając graczom najbardziej realistyczne efekty dźwiękowe.

Ochrona przed hałasem

Płyty główne GIGABYTE są wyposażone w ochronę przed szumami audio, która zasadniczo oddziela wrażliwe analogowe komponenty audio płyty od potencjalnego zanieczyszczenia hałasem na poziomie PCB.

Odświeżony BIOS

BIOS jest niezbędny dla użytkowników podczas początkowej konfiguracji, aby umożliwić najbardziej optymalne ustawienia. Dzięki nowemu graficznemu interfejsowi użytkownika i łatwiejszym w użyciu funkcjom, GIGABYTE był w stanie na nowo wymyślić BIOS, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia podczas konfigurowania nowego systemu.

CENTRUM APLIKACJI

GIGABYTE APP CENTER to przydatny portal zawierający wszystkie narzędzia i sterowniki GIGABYTE MB. Możesz wybrać dowolne narzędzie, które chcesz zainstalować z APP CENTER i na bieżąco informować o najnowszych wersjach narzędzi i sterowników.

EasyTune

EasyTune firmy GIGABYTE to prosty i łatwy w użyciu interfejs, który umożliwia użytkownikom dostrajanie ustawień systemowych lub regulację zegarów i napięć systemu i pamięci w środowisku Windows. Dzięki Smart Quick Boost wystarczy jedno kliknięcie, aby automatycznie przetaktować system, zapewniając dodatkowy wzrost wydajności, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

BIOS

Aplikacja GIGABYTE BIOS umożliwia aktualizację systemu BIOS z poziomu systemu Windows za pomocą prostego i przejrzystego graficznego interfejsu użytkownika. @BIOS może automatycznie pobrać najnowszą wersję z serwerów GIGABYTE lub możesz zaktualizować BIOS z pliku na komputerze. BIOS umożliwia także zapisanie aktualnego BIOS-u do pliku, odzyskanie poprzedniego BIOS-u z obrazu i wykonanie kopii zapasowej BIOS-u w postaci obrazu.

Przeglądarka informacji o systemie

Przeglądarka informacji o systemie GIGABYTE to centralna lokalizacja zapewniająca dostęp do aktualnego stanu systemu. Monitoruj komponenty, takie jak zegary i procesor, ustaw preferowany profil prędkości wentylatora, twórz ostrzeżenia, gdy temperatura wzrośnie zbyt wysoko lub rejestruj zachowanie systemu; takie są możliwości Przeglądarki informacji o systemie.

Cechy produktu Gigabyte B460M DS3H V2 DDR4 s.1200

Złącze procesora1200
ChipsetH470
Maksymalna wielkość pamięci128 GB
FormatMATX
Technologia RAIDTak
Gniazdo M.2Tak
Architektura procesoraComet Lake
Liczba banków pamięci4 x DIMM
Architektura pamięciDual-channel
DVI-D1 szt.
VGA1 szt.
HDMI1 szt.
RJ451 szt.
USB 3.14 szt.
USB 2.02 szt.
PS/2 klawiatura/mysz1 szt.
Audio jack3 szt.
Układ audioRealtek ALC887
Łączność bezprzewodowaNie
Szerokość255 mm
Wysokość244 mm
ProducentGigabyte
Gwarancja36 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Duża ilośćDuża ilość
Kalisz:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Lubin:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Gliwice:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Bytom:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Wrocław:Średnia ilośćŚrednia ilość
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
MSI H510M PRO DDR4 s.1200MSI H510M PRO DDR4 s.1200345,-10 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
ASRock B560M-HDV DDR4 s.1200ASRock B560M-HDV DDR4 s.1200375,-20 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Gigabyte H510M H DDR4 s.1200Gigabyte H510M H DDR4 s.1200309,-46 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
MSI H410M PRO-VH DDR4 s.1200MSI H410M PRO-VH DDR4 s.1200299,-56 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Gigabyte H510M S2H DDR4 s.1200Gigabyte H510M S2H DDR4 s.1200299,-56 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
MSI H410M-A PRO DDR4 s.1200MSI H410M-A PRO DDR4 s.1200299,-56 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
MSI B460M PRO-VDH WIFI DDR4 s.1200MSI B460M PRO-VDH WIFI DDR4 s.1200429,-74 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilośćOcena: 3


Bestsellery w kategorii: Płyty główne Intel LGA 1200


Opinie, komentarzeGigabyte B460M DS3H V2 DDR4 s.1200 - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 5.75 5.75 / 6 - 4 opinie
Sten · OpiniaNa tej pycie nie jest chipset B460 - taki jest w B460M DS3H (bez V2). Najważniejsza różnica, oprócz rozkładu złączy na laminacie, sprowadza się do zmiany chipsetu – w V2 zastosowano układ H470, dzięki czemu obsługuje stare układy Core 10 (Comet Lake-S) i nowe Core gen.11 (Rocket Lake-S).
19 Marzec · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
Edekz · OpiniaBudżetowa płyta, bez problemów, świetna
13 Kwiecień · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
Kapi345 · OpiniaJakość, stabilność i wydajność duży +
19 Kwiecień · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
Bartek · OpiniaSuper!
21 Kwiecień · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami