Sklep Komputerowy
Zawartość Twojego koszykaKoszyk jest pusty
Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

netgear Cooler Master
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Nitro Concepts noblechairs

Konwerter światłowodowy TP-LINK MC100CM

Producent: 1, Kod: KWRTPLKON0007, Nr katalogowy: MC100CM

Do koszyka...

Cena brutto: 119,00 zł
96,75 zł netto
Towar dostępny w przeciągu 24h

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Zobacz dostępność w salonach

Powiadom o dostawie lub obniżcePowiadom o dostawie
lub obniżce


Zapytaj o ten produktZapytaj o ten produkt

Więcej opcji

Narzędzia

Wersja do wydrukuWersja do wydruku
Dodaj komentarz, pytanieDodaj komentarz, pytanie

Opis Konwerter światłowodowy TP-LINK MC100CM

Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC100CM zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19´´ TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC100CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 2 km.

Parametry techniczne

Napięcie zasilania / zasilaczaBrak danych


Produkt jest dostępny w zewnętrznym magazynie Toruń, w związku z czym realizacja zamówienia może ulec wydłużeniu o 24 godziny.

Dodaj komentarz:



Ocena:


Typ komentarza:
               






  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2019 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami