Sklep Komputerowy
Zawartość Twojego koszykaKoszyk jest pusty
Sklep komputerowy od 1993 roku

Opcje przeglądania

Cena:
od do




Parametry:

Rodzaj:


Wymiary:


Kolor wiodący:


Producent:




Strefa Marek

netgear Cooler Master
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Nitro Concepts noblechairs

Legenda

Parametr filtrowania - Usunięcie parametru filtrowania
Koszyk - Szybkie dodanie do koszyka
Dodaj do porównania - Dodaje produkt do porównania
Opis w nowym oknie - Otwiera opis w nowym oknie
Okazja - Produkt po okazyjnej cenie
Nowość - Nowy produkt w ofercie
ESD - Produkt w Dystrybucji Elektronicznej
Darmowa Wysyłka - Produkt w promocji Darmowa Wysyłka
Stany magazynowe - Opisuje stany magazynowe
Cena internetowa - Towar po niższej cenie w sprzedaży wysyłkowej.

Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP

Producent: QNAP, Kod: QNAP_SFP_SR110

Do koszyka...

Cena detaliczna: 203,00 zł
165,04 zł netto
Promocja! Zamów wysyłkowo taniej!
Cena internetowa: 199,00 zł
161,79 zł netto
Towar jest dostępny w magazynie wysyłkowym.

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Powiadom o dostawie lub obniżcePowiadom o dostawie
lub obniżce


Zapytaj o ten produktZapytaj o ten produkt

Opis Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP

Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM jest przeznaczony do niezawodnej transmisji światłowodowej z prędkością 10 Gbps na odległość do 300m. Transmituje dane za pomocą dwóch wielomodowych włókien światłowodowych na długości fali 850nm. Moduły są kompatybilne z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP+ i wspierających standard IEEE 802.3ae 10GBase-FX, umożliwiając bezproblemową migrację do wydajnych sieci 10Gbps.
Najważniejsze cechy
  • zasięg 300m
  • fala 850nm
  • prędkość 10Gbps
  • transmisja po włóknach wielomodowych
  • interfejs diagnostyczny DDM
  • ochrona przed interferencjami elektromagnetycznymi
  • technologia Hot-Plug
Do modułu został wbudowany interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp. Obudowa posiada specjalną konstrukcję, minimalizującą interferencje elektromagnetyczne (EMI).

Cechy produktu Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP

ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala (sklep internetowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Kalisz:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Lubin:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Legnica:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Katowice:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Gliwice:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Bytom:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Poznań Ratajczaka:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Leszno:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Wrocław Biskupia:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAPEXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAP199,-równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Qnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokQnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok99,-100 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Qnap QXP-W6-AX200  WiFi 6 (Intel AX200) PCIe wireless card w/ antenna & brackets for NAS; Giga-byte GC-WBAX200 QNAP EditionQnap QXP-W6-AX200 WiFi 6 (Intel AX200) PCIe wireless card w/ antenna & brackets for NAS; Giga-byte GC-WBAX200 QNAP Edition299,-100 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
QNAP USB-U31A2P01 2x USB 3.1 Type-A Gen 2 10Gbps PCIe cardQNAP USB-U31A2P01 2x USB 3.1 Type-A Gen 2 10Gbps PCIe card319,-120 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Qnap RM-IR004 pilot zdalnego sterowaniaQnap RM-IR004 pilot zdalnego sterowania78,-121 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471UQNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471U334,-135 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Synology 2.5" Disk Holder (TYPE C)Synology 2.5" Disk Holder (TYPE C)50,-149 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Serwery NAS akcesoria, oprogramowanie


Dodaj komentarz:



Ocena:


Typ komentarza:
               




  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami