Sklep Komputerowy
Zawartość Twojego koszykaKoszyk jest pusty
Sklep komputerowy od 1993 roku

Kategorie produktów

 

Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP

Producent: QNAP, Kod: QNAP_SFP_SR110

Do koszyka...

Cena detaliczna: 203,00 zł
165,04 zł netto
Promocja! Zamów wysyłkowo taniej!
Cena internetowa: 199,00 zł
161,79 zł netto
Towar jest dostępny w magazynie wysyłkowym.

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Powiadom o dostawie lub obniżcePowiadom o dostawie
lub obniżce


Zapytaj o ten produktZapytaj o ten produkt

Opis Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP

Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM jest przeznaczony do niezawodnej transmisji światłowodowej z prędkością 10 Gbps na odległość do 300m. Transmituje dane za pomocą dwóch wielomodowych włókien światłowodowych na długości fali 850nm. Moduły są kompatybilne z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP+ i wspierających standard IEEE 802.3ae 10GBase-FX, umożliwiając bezproblemową migrację do wydajnych sieci 10Gbps.
Najważniejsze cechy
  • zasięg 300m
  • fala 850nm
  • prędkość 10Gbps
  • transmisja po włóknach wielomodowych
  • interfejs diagnostyczny DDM
  • ochrona przed interferencjami elektromagnetycznymi
  • technologia Hot-Plug
Do modułu został wbudowany interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp. Obudowa posiada specjalną konstrukcję, minimalizującą interferencje elektromagnetyczne (EMI).

Cechy produktu Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP

ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala (sklep internetowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Lubin:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań Ratajczaka:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Wrocław Biskupia:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAPEXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAP199,-równy w cenieDuża ilośćDuża ilość 
Qnap QDA-UMP 2,5 calowy adapter U.2 PCIe NVMe Gen3 x4 to M.2 2280 PCIe NVMe Gen3 x4Qnap QDA-UMP 2,5 calowy adapter U.2 PCIe NVMe Gen3 x4 to M.2 2280 PCIe NVMe Gen3 x4249,-50 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Qnap KAB-001 OceanKTV Audio Box,USB Interface, 2 MIC IN, 2 RCA Out for Turbo NAS HDMI ModelQnap KAB-001 OceanKTV Audio Box,USB Interface, 2 MIC IN, 2 RCA Out for Turbo NAS HDMI Model99,-100 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Qnap QXP-W6-AX200 WiFi 6 (Intel AX200) PCIe wireless card w/ antenna & brackets for NAS; Giga-byte GC-WBAX200 QNAP EditionQnap QXP-W6-AX200 WiFi 6 (Intel AX200) PCIe wireless card w/ antenna & brackets for NAS; Giga-byte GC-WBAX200 QNAP Edition299,99101 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Qnap RM-IR004 pilot zdalnego sterowaniaQnap RM-IR004 pilot zdalnego sterowania78,-121 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471UQNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471U359,-160 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Qnap QNA-UC5G1T Przejściówka USB 3.0 do 5GbEQnap QNA-UC5G1T Przejściówka USB 3.0 do 5GbE425,-226 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Serwery NAS akcesoria, oprogramowanie


Dodaj komentarz:



Ocena:


Typ komentarza:
               




  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami