Informacje archiwalne

Produkt o kodzie MSI_MAG273R został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Monitor MSI Optix MAG273R 27" FHD 144Hz

Dodaj swoją ocenę | kod: MSI_MAG273R

Opis Monitor MSI Optix MAG273R 27" FHD 144Hz

Wizualizuj zwycięstwo dzięki płaskiemu monitorowi do gier MSI Optix MAG273R eSports. Optix MAG273R zapewnia przewagę nad konkurencją dzięki panelowi odświeżania 1920 x 1080, 144 Hz, czasowi reakcji 1 ms. W połączeniu z technologią FreeSync, Optix MAG273R może dopasować częstotliwość odświeżania wyświetlacza do GPU, zapewniając ultra-płynną rozgrywkę. Osiągnij szczyt zanurzenia dzięki najnowszym technologiom zastosowanym w monitorach do gier MSI.
Najważniejsze cechy
  • TO JEST KOLOR
  • CZAS ODŚWIEŻANIA 144 HZ + CZAS ODPOWIEDZI 1MS
  • GAMING OSD APP 2.0
  • NAJBARDZIEJ ŻYWY WYŚWIETLACZ
  • WIZJA NOCNA
  • BEZ ŁEZ
  • OD KRAWĘDZI DO KRAWĘDZI
  • TECHNOLOGIA ZAPOBIEGAJĄCA MIGOTANIU
  • REDUKCJA NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

TO JEST KOLOR

Optix MAG273R jest wyposażony w panel IPS, który eliminuje zniekształcenie obrazu i zapewnia minimalne przesunięcia kolorów, patrząc z różnych kątów. Panele IPS oferują również krystalicznie czysty obraz i natychmiast optymalizują kolor i jasność ekranu, aby zapewnić najlepszą jakość oglądania.


CZAS ODŚWIEŻANIA 144 HZ + CZAS ODPOWIEDZI 1MS

Optix MAG273R jest wyposażony w częstotliwość odświeżania 144 Hz i panel IPS o czasie reakcji 1 ms, co jest najbardziej korzystne w szybkich gatunkach gier, takich jak FPS, RTS i MOBA. Te gry wymagają szybkich i precyzyjnych ruchów, które dzięki bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania i szybkiemu monitorowi czasu reakcji wyprzedzą Twoją konkurencję.


GAMING OSD APP 2.0

Łatwo skonfiguruj ustawienia monitora do gier za pomocą aplikacji Gaming OSD (On Screen Display) 2.0. Bez wysiłku zmieniaj ustawienia za pomocą klawiatury, myszy i skrótów programowych, aby szybko przełączać ustawienia w grze.


NAJBARDZIEJ ŻYWY WYŚWIETLACZ

Monitor do gier z serii Optix jest wyposażony w technologię HDR, która generuje obrazy z większą ilością szczegółów, szeroką gamą kolorów i wydaje się bardziej podobna do tego, co widzi ludzkie oko w porównaniu z tradycyjnymi monitorami.


WIZJA NOCNA

Niezależnie od tego, czy cały ekran jest ciemny, czy tylko kilka części ma ciężkie cienie. Niech pierwszy na świecie inteligentny czarny tuner rozjaśni Twój dzień, wydobywając najdrobniejsze szczegóły w ciemnych obszarach.


BEZ ŁEZ

Granie nie powinno być wyborem między przerywaną rozgrywką a uszkodzonymi klatkami. W przypadku monitorów z serii MSI Optix nie musi tak być. Uzyskaj płynną, wolną od artefaktów wydajność przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę dzięki technologii AMD FreeSync.


OD KRAWĘDZI DO KRAWĘDZI

Dzięki bardzo wąskiej ramce możesz cieszyć się najlepszym zanurzeniem w najnowszych grach z ustawieniem 180 stopni na wielu monitorach. Ciesz się lepszą ciągłością między ekranami podczas grania w gry, pracy lub ogólnych obliczeń.


TECHNOLOGIA ZAPOBIEGAJĄCA MIGOTANIU

Standardowe wyświetlacze monitorowe zwykle mają szybkość migania około 200 razy na sekundę, co jest niezauważalne gołym okiem, ale z czasem może powodować zmęczenie. Technologia MSI Anti-Flicker zapewnia bardzo wygodne wrażenia wizualne dzięki zmniejszeniu ilości migotania.


REDUKCJA NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

Monitory Optix są zoptymalizowane pod kątem wytwarzania mniejszej ilości niebieskiego światła wyświetlanego przez monitor, dzięki czemu możesz grać przez dłuższy czas bez zmęczenia oczu.

Cechy produktu Monitor MSI Optix MAG273R 27" FHD 144Hz

Przekątna ekranu27 cali
Rodzaj matrycyIPS
Format ekranu16:9
Rozdzielczość1920x1080
Czas reakcji1 ms
Kontrast1:1000
Jasność250 cd/m2
Kąt widzenia poziom178 o
Kąt widzenia pion178 o
Wspomaganie odświeżaniaFreeSync
Liczba gniazd HDMI1 szt
Liczba gniazd DisplayPort2 szt
Tuner TVBrak
ProducentMSI
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami