Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
128,00 zł
Cena detaliczna:
131,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Norton 360 PREMIUM 75GB 1U 10D/1Y  21408749

Dodaj swoją ocenę | Producent: Symantec | kod: NS_360_10D_1Y | nr katalogowy: 21408749

Opis Norton 360 PREMIUM 75GB 1U 10D/1Y  21408749

Skorzystaj z ochrony na wielu poziomach i zadbaj o dane, urządzenia, prywatność oraz swoich bliskich podczas korzystania z Internetu. Norton 360 Premium to nie tylko nieodzowne zabezpieczenia antywirusowe, w tym również przed groźnym spyware czy ransomware, ale także ochrona sieci Wi-Fi, tworzenie kopii zapasowej danych, Kontrola rodzicielska czy chroniony VPN. Norton 360 Premium 2021 to jedyne rozwiązanie jakiego potrzebujesz, aby zapewnić bezpieczeństwo online wszystkim domowym urządzeniom i ich użytkownikom.
Najważniejsze cechy
  • Wersja językowa: Polska
  • Typ licencji: Do użytku domowego
  • Nośnik: Klucz aktywacyjny
  • Liczba stanowisk: 1
  • 12 miesięcy
  • 75 GB na kopie zapasową w chmurze

Zabezpieczysz nawet 10 domowych urządzeń swojej rodziny

Norton 360 Premium zapewnia kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, urządzeń Android lub iOS. Możesz więc zadbać o pełne bezpieczeństwo wszystkich urządzeń z których korzystasz Ty i Twoi najbliżsi. Wyposażony jest również w moduł kontroli rodzicielskiej, aby chronić dzieci w Internecie.

Skutecznie ochronisz swoją prywatność i dane

Norton 360 Premium obejmuje sieć VPN dla chronionych urządzeń, umożliwiającą bezpieczniejsze i anonimowe przeglądanie Internetu nawet w publicznych sieciach Wi-Fi oraz narzędzie SafeCam dla komputerów PC, blokujące nieautoryzowany dostęp do kamery internetowej komputera. Z pomocą Menedżera haseł do bezpiecznego tworzenia i przechowywania haseł lepiej zadbasz o bezpieczeństwo swoich kont internetowych, zaś możliwość tworzenia kopii zapasowej komputera z systemem Windows w chmurze pozwoli odzyskać Twoje cenne dane nawet w przypadku kradzieży lub awarii.

OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2021 DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW URZĄDZEŃ:


1. Ochrona w czasie rzeczywistymOchrona w czasie rzeczywistym
Wyjątkowe zabezpieczenia Norton 360 Premium 2021 zapewniają bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów domowych urządzeń, a także prywatne dane i informacje finansowe, przed wszystkimi rodzajami nawet najnowszych zagrożeń internetowych w czasie rzeczywistym.

2. Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeńOchrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
Unikalne zabezpieczenia Norton 360 zapewniają maksymalną ochronę również przed zaawansowanymi programami szpiegującymi, złośliwym oprogramowaniem i ransomware. Opierają się one na najnowocześniejszej technologii opartej na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, a także udziale w jednej z największych na świecie sieci informacyjnej i 24-godzinnemu monitorowaniu zagrożeń internetowych na całym świecie. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina możecie być pewni, że jesteście odpowiednio chronieni przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów i próbami ataków.

3. Menager hasełMenedżer haseł
Skorzystaj z wygodnego narzędzia do generowania, przechowywania i zarządzania hasłami do kont online i informacjami o kartach kredytowych. Z Norton 360 Premium 2021 nie będziesz musiał zapamiętywać lub zapisywać długich i niepowtarzalnych haseł do każdego konta. Funkcja Norton Password Manager umożliwia generowanie złożonych haseł i przechowywanie ich w zaszyfrowanym skarbcu w chmurze.

4. Bezpieczna sieć VPNBezpieczna sieć VPN
Bądź bezpieczny w Internecie nawet podczas korzystania publicznej sieci Wi-Fi, w ulubionej kawiarni, w hotelu czy na lotnisku. Wirtualna sieć prywatna (VPN) dla nawet 10 urządzeń zapewnia ochronę i szyfrowanie online podczas korzystania z publicznej lub współdzielonej sieci Wi-Fi, dzięki czemu jesteś anonimowy, a Twoja prywatność, tożsamość oraz hasła i dane logowania są całkowicie bezpieczne.

OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2021 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:


5. Kopia zapasowa w chmurzeKopia zapasowa w chmurze
Zadbaj o właściwe przechowywanie najważniejszych plików i dokumentów - skutecznie chroń je na wypadek awarii komputera, kradzieży lub zgubienia oraz ataku ransomware (szyfrującego dane i uniemożliwiającego ich odzyskanie). Norton 360 Premium wyposażony jest w dodatkową warstwę ochrony Twoich danych, zapewniając możliwość tworzenia kopii zapasowej komputera PC z systemem Windows oraz przechowywania jej w bezpiecznym schowku o pojemności 75 GB w chmurze. Korzystanie z usługi Cloud Backup to kolejny środek zapobiegawczy, który pomaga zadbać o bezpieczeństwo plików.

6. FirewallFirewall - inteligentna zapora
Norton 360 Premium 2021 wyposażony jest w inteligentną zaporę, która nieustannie monitoruje wychodzący i przychodzący ruch sieciowy na Twoim komputerze, skutecznie blokując wszelką podejrzaną aktywność. Dzięki temu Twoje najcenniejsze pliki i dane znajdujące się na urządzeniu są chronione przed złośliwymi atakami oraz dostępem nieuprawnionych użytkowników.

7. Ochrona kamery internetowejOchrona kamery internetowej
Cyberprzestępcy mogą wykorzystywać oprogramowanie szpiegujące do robienia zdjęć kamerą internetową bez Twojej wiedzy, przechwytując poufne informacje lub wykorzystując zdjęcia z kamer internetowych do wymuszeń. Norton 360 Premium ostrzega o próbach uzyskania dostępu do kamery internetowej i pomaga zablokować do niej dostęp.

8. Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska
Zarządzaj aktywnością i chroń swoje dzieci online. Pomóż im bezpiecznie odkrywać, uczyć się i korzystać z Internetu. Funkcja Norton Parental Control pozwala na sprawdzenie oglądanych przez Twoje dzieci filmów, odwiedzanych stron, wyszukiwanych haseł i pobranych aplikacji, filtrowanie treści, a nawet zarządzanie czasem nauki zdalnej, tak aby nic ich w tym czasie nie rozpraszało.

OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2021 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM MacOS:


9.FirewallFirewall - zapora
Norton 360 Premium 2021 wyposażony jest w zaporę, która nieustannie monitoruje wychodzący i przychodzący ruch sieciowy na Twoim komputerze, skutecznie blokując wszelką podejrzaną aktywność. Dzięki temu Twoje najcenniejsze pliki i dane znajdujące się na urządzeniu są chronione przed złośliwymi atakami oraz dostępem nieuprawnionych użytkowników.

OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2021 DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH ANDROID i iOS:


10. Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska
Funkcje Norton Parental Control umożliwiają także możliwość zdalnej lokalizacji urządzeń najmłodszych użytkowników i monitorowanie miejsca ich przebywania, dzięki GPS.

Cechy produktu Norton 360 PREMIUM 75GB 1U 10D/1Y  21408749

WersjaBOX
JęzykPolski
Liczba użytkowników1
Platforma systemowaWindows 7, Windows 8, Windows 10
RodzinaNorton
Okres licencji12 miesięcy
Liczba stanowisk10 szt.
ProducentSymantec
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Lubin:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Wrocław:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
ESET Internet Security 1Stan/12MiesESET Internet Security 1Stan/12Mies128,-równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Bitdefender Internet Security 2021 1 stan/24mBitdefender Internet Security 2021 1 stan/24m129,-1 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
ESET Internet Security 1Stan/24Mies - przedłużenieESET Internet Security 1Stan/24Mies - przedłużenie129,992 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kaspersky Internet Security multi-device na 2 stanowiska, 24 miesiące kontynuacjaKaspersky Internet Security multi-device na 2 stanowiska, 24 miesiące kontynuacja134,-6 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kaspersky Total Security multi-device na 3 stanowiska, 12 miesięcy kontynuacjaKaspersky Total Security multi-device na 3 stanowiska, 12 miesięcy kontynuacja121,-7 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Kaspersky Total Security multi-device na 2 stanowiska, 12 miesięcyKaspersky Total Security multi-device na 2 stanowiska, 12 miesięcy121,-7 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kaspersky Internet Security multi-device na 3 stanowiska, 12 miesięcyKaspersky Internet Security multi-device na 3 stanowiska, 12 miesięcy139,-11 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 


Bestsellery w kategorii: Bezpieczeństwo


Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami