Informacje archiwalne

Produkt o kodzie LIANLI_PC-O11DW został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Obudowa Lian Li PC-O11DW Dynamic Tempered Glass Biała

kod: LIANLI_PC-O11DW

Opis Obudowa Lian Li PC-O11DW Dynamic Tempered Glass Biała

Biała Lian Li PC-O11 to ultra-premium Midi-Tower, który łączy szczotkowane aluminium z elementami ze szkła hartowanego. W porównaniu z bliźniakiem z tej serii, ten wariant kładzie szczególny nacisk na chłodzenie. Szeroka dwukomorowa obudowa obudowy ATX, zapewniająca mnóstwo miejsca na zaawansowany sprzęt do gier, a także doskonałe zarządzanie kablami i możliwość szerokiego chłodzenia powietrzem lub niestandardowym chłodzeniem wodnym.
Najważniejsze cechy
  • Wysokiej jakości połączenie aluminium, szkła hartowanego i stali
  • Miejsce na płytę główną o formacie E-ATX, ATX lub Micro-ATX
  • Sprytna konstrukcja dwukomorowa
  • 4x 2,5
  • Panel przedni z 2x USB 3.0 Type-A i 1x USB 3.1 Type-C
  • Obsługuje karty graficzne o długości do 42 cm
  • Miejsce na dwa zasilacze
Lian Li O11 łaczy stal o grubości 8 mm z przyciemnionym bocznym panelem ze szkła hartowanego. Jednak Lian Li idzie o krok dalej i udaje się wyposażyć lewą komorę skrzynki ATX w front z hartowanego szkła.
Prawa część przodu składa się ze szczotkowanego aluminium, a na panelu przednim znajduje się również port USB 3.1 Type-C, dwa porty USB 3.0 oraz dwa obowiązkowe gniazda audio.
.
Jeśli chodzi o instalację AiO- lub niestandardowe chłodzenie wodne, obudowa oferuje możliwość zainstalowania do trzech chłodnic 360 mm: na górze, jeden na dole i jeden obok płyty głównej. W tym celu taca płyty głównej została pochylona w prawo w porównaniu do wcześniejszych projektów.

Wloty powietrza znajdują się z przodu po prawej stronie obudowy. Zapewniają one wydajne i efektywne odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez wysokiej klasy komponenty.

Kilka częściowo gumowanych prowadnic kabli znajduje się również w pobliżu miejsca płyty głównej, aby zapewnić schludne i uporządkowane zarządzanie

Midi Lian Li O11 nieznacznie podwyższona na stalowych nóżkach z gumowanymi występami, aby umożliwić chłodne powietrze przedostające się przez spód obudowy, która jest wyposażona w filtry przeciwpyłowe.
Zasada działania komina powoduje, że ciepłe powietrze unosi się w górę, po czym ucieka przez pokrywę, która jest również wyposażona w filtr przeciwpyłowy. Dwa dodatkowe filtry przeciwpyłowe zakrywają obie perforowane kratki w prawej części bocznej.

Elegancka Lian Li O11 Li PC-O11DW to nie tylko uczta dla oczu, która z łatwością pomieści dużą ilość sprzętu do gier, jest również szczególnie odpowiednia dla entuzjastów komputerów PC, którzy chcą tworzyć niestandardowe pętle do chłodzenia sprzętu.

Cechy produktu Obudowa Lian Li PC-O11DW Dynamic Tempered Glass Biała

TypMidi Tower: 400mm do 459mm
Standard zasilaczaATX
Waga obudowy10,1 kg
Ilość wewnętrznych zatok 3.52 szt
Ilość wewnętrznych zatok 2.54 szt
Wentylatory maksymalna ilość9 szt
Limit wysokości chłodzenia CPU155 mm
Limit długości karty graficznej420 mm
ProducentLian Li
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami