Pamięć Adata XPG GAMMIX D10 DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 AX4U320016G16A-DB10
EAN
Kod: AX4U320016G16A-DB10
SKU: AX4U320016G16A-DB10
EAN: 4711085931641
Kod produktu
Moduły pamięci XPG GAMMIX D10 DDR4 są przeznaczone dla graczy i entuzjastów sprzętu komputerowego i obsługują nowe procesory Intel X299 z technologią SPD 2666 MHz oraz osiągają szybkości taktowania do 3600 MHz. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości płytek drukowanych PCB, moduł pamięci D10 zapewnia lepszą jakość przesyłanego sygnału i stabilną pracę. Pamięci GAMMIX D10 obsługują również technologię Intel XMP 2.0, która pozwala w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć prędkość taktowania.