ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Arctic NC A02-Black - Cicha i uniwersalna podkładka chłodząca do noteboka / laptopa

Producent: Arctic, Kod: AC_NC_A02_BLACK, Nr katalogowy: UCACO-NC001-BLA02

Opis Arctic NC A02-Black - Cicha i uniwersalna podkładka chłodząca do noteboka / laptopa

Arctic NC jest najbardziej skutecznym sposobem na utrzymanie niskiego poziomu hałasu generowanego przez notebooka. Ten niewielki Cooler pasuje do każdego typu notebooka skutecznie obniżając jego temperaturę. Dzięki temu niskim kosztem możesz przedłużyć żywotność podzespołów swojego komputera. Dodatkową korzyścią są cztery porty USB znajdujące sie z tyłu podkładki, oraz pokrętło do regulacji obrotów (900 - 1700 RPM )
Najważniejsze cechy

Wysoka mobilność

Zaletą Arctic NC są jego niewielkie rozmiary (27,8 * 9,58 * 3,1 cm), dzieki czemu pasuje on z łatwością do każdej torby na notebooka. Arctic NC jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów notebooków od 10 "do netbooków 20" systemów multimedialnych.

Wydajne chłodzenie

Arctic NC wtłacza chłodne powietrze pod dolną części notebooka i pomaga cicho schłodzić sprzęt. Ta dodatkowa wentylacja skutecznie wspomaga system chłodzenia notebooka, ponieważ zapewnia nieskrępowany dostęp do powietrza. Dwa ultra-ciche wentylatory o średnicy 60mm Arctic NC mogą pracować z prędkością obrotową od 900 do 1700 obrotów na minutę. Dzięki temu możemy kontrolować na ile intensywnego chłodzenie potrzebuje nasz notebook. Niezależnie od ustawienia prędkości wentylatorów, Arctic NC przez cały czas wydaje z siebie jedynie cichy szum powietrza.

Łatwe podłączenie

Arctic NC jest zasilany przez port USB, więc łatwo podłączyć do każdego notebooka. Zintegrowany 4-portowy hub USB zapewnia dodatkowe połączenia do innych urządzeń USB. Jak Arctic NC podnosi notebook z tyłu, poprawia ergonomię i przynosi więcej komfortu pisania.

Uwaga! Widoczny na zdjęciach laptop nie jest elementem wyposażenia!

Zawartość opakowania

Arctic Nc T05

Cechy produktu Arctic NC A02-Black - Cicha i uniwersalna podkładka chłodząca do noteboka / laptopa

Wymiary278 x 95,8 x 31 mm
KolorCzarny
Poziom hałasu22,5 dB
Waga0,25 kg
Wentylator2
Porty USB4 szt
Wielkość wentylatorów60 mm
ProducentArctic
Gwarancja24 miesiące