ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Ładowarka USB Arctic Smart Charger 8000 (EU) 5V 8A

Producent: Arctic, Kod: APWCH00010A, Nr katalogowy: APWCH00010A

Opis Ładowarka USB Arctic Smart Charger 8000 (EU) 5V 8A

Szybkie i sprytne ładowanie dowolnego urządzenia USB Arctic Smart Charger 8000 to jedna z najszybszych i najbardziej dopracowanych ładowarek USB na rynku. Pozwala na proste naładowanie każdego urządzenia USB.
Najważniejsze cechy
Chcesz mieć wszystko na raz?
Masz do naładowania kilka urządzeń ale tylko jedno gniazdko na ścianie? Podróżujesz ze znajomymi albo rodziną i każdy potrzebuje naładować telefon albo tablet? Dzięki Arctic Smart Charger 8000 teraz to możliwe! Zintegrowany układ elektroniczny zajmuje się stabilizacją napięcia oraz zabezpiecza przez przeciążeniem. Dba w ten sposób, aby każde z urządzeń zasilane było na optymalnym poziomie. Skraca to proces ładowania oraz dba o bezpieczeństwo.

Pieć w tym samym czasie
Pięć gniazd USB szybkiego ładowania jest w stanie dostarczyć prąd o łącznym natężeniu do 8000mA (8A). Nie trzeba czekać godzinami na wszystkie gadżety i ładować jeden po drugim. Wystarczy podłączyć je wszystkie, aby zaoszczędzić energię i czas. Dzięki sprawności na poziomie 83% na nagrzewa się przy tym.

Jeden język dla wszystkich urządzeń
Smart Charger 8000 mówi w języku wszystkich wiodących producentów, dzięki czemu jest w stanie szybko nakarmić energią urządzenia takich firm jak na przykład Apple, Samsung, HTC, Lenovo, Nokia, itd... Dodatkowo inteligentna funkcja wykrywania ładowanego urządzenia dba skrócenie czasu ładowania do niezbędnego minimum.

Ładowarka szybka ale przede wszystkim bezpieczna
Ładowarka Smart Charger 8000 jest wyposażona w zaawansowaną ochronę. Oznacza to, że ładowane urządzenie nie może pobierać zbyt dużo energii i w ten sposób stopić kabel lub zniszczyć ładowarkę w jakikolwiek sposób. Ładowarka również potrafi wyłączyć się jeżeli wykryje przeciążenie. Nie ma obawy, aby przetestować i używać jej na granicy możliwości.

Poręczny kabel
Dzięki wyposażeniu w uniwersalny kabel zasilający 230V typu EURO, Arctic Smart Charger 8000 może być zasilany na biurku nocnym, stole, biurku w pracy albo prostu z gniazdka na ścianie lub z listwy zasilającej.

Cechy produktu Ładowarka USB Arctic Smart Charger 8000 (EU) 5V 8A

WtyczkaUSB
Prąd wyjściowy8 A
Ilość gniazd USB5
KolorCzarny
Złącze zasilaniaSieciowe 230V
Wymiary83,5 x 83,5 x 30 mm
ProducentArctic
Gwarancja24 miesiące