ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

ASUS_XONAR_SE

Kod: ASUS_XONAR_SE

Opis ASUS_XONAR_SE

Xonar SE to karta dźwiękowa do gier zbudowana z wysokiej jakości komponentów, aby zadowolić graczy, którzy wymagają wyjątkowego dźwięku w grach i multimediach. Xonar SE dostarcza 5.1-kanałowe, 192 kHz / 24-bitowe wyjście audio hi-res z wysokim współczynnikiem sygnału do szumu 116dB (SNR), i jest wyposażony w wbudowany wzmacniacz słuchawkowy 300ohm, który zapewnia bogaty, szczegółowy dźwięk i zdefiniowany bas
Najważniejsze cechy

Wciągający dźwięk zoptymalizowany pod kątem grania

Ciesz się dźwiękiem hi-res 192 kHz / 24 bity w kinowym, 5.1-kanałowym dźwięku przestrzennym
Z wyjściem 5.1-kanałowym i obsługą dźwięku hi-res 192 kHz / 24-bitowego, Xonar SE pozwala cieszyć się prawdziwie kinowym dźwiękiem podczas grania, oglądania filmów i słuchania muzyki.

116dB stosunek sygnału do szumu (SNR)

Xonar SE zapewnia wyjątkowy sygnał audio o współczynniku sygnału do szumu 116dB (SNR), który zapewnia 32-krotnie większą klarowność niż średnie wbudowane układy audio.

Zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy odsłania każdy szczegół dźwięku

Ponieważ wielu graczy decyduje się na granie w słuchawkach, Xonar SE oferuje wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy o mocy 300 omów, który zapewnia szczegółowy, wciągający dźwięk z mocnym, zdefiniowanym basem.

Ekskluzywna technologia izolacji akustycznej

Technologia Hyper Grounding
Wyjątkowa technologia PCB Hyper Grounding zapewnia silną izolację sygnału, aby zredukować zniekształcenia i zakłócenia, znane również jako przesłuch komponentu
Poręczne sterowanie audio

Pełna kontrola dzięki Xonar Audio Center

Xonar SE wyposażony jest w pakiet oprogramowania Xonar Audio Center zapewniający pełną kontrolę nad każdym aspektem dźwięku, od korekcji (EQ) do równoważenia poziomu głośników 5.1 i zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

Działa doskonale z systemem Windows 10

Xonar SE jest w pełni zgodny z systemem Windows 10 i obsługuje obsługę Windows Hardware Quality Labs (WHQL), zapewniając doskonałą jakość dźwięku przy minimalnych kłopotach z konfiguracją.

Wiązany niskoprofilowy wspornik pasujący do mini obudowy

Xonar SE ma tylko połowę wysokości zwykłych kart, więc jest wyposażony w wymienny metalowy uchwyt, który pasuje do mniejszych pudełek.

Łączność

 Wyjście analogowe: Gniazdo 3 x 3,5 mm (1/8") (głośniki z przodu, boczne, tylne)
•- Wejście analogowe: Gniazdo 1 x 3,5 mm (1/8") (wejście liniowe, wejście mikrofonowe)
 Cyfrowe: 1 x wyjście S/PDIF (1 x optyczne (Toslink))

Wspierane systemy operacyjne

 Windows 10
 Windows 8.1
 Windows 7

Cechy produktu ASUS_XONAR_SE

Typ złączaPCI-E x1
Próbkowanie24 bit
Częstotliwość próbkowania192 kHz
System dzwięku5,1
ProducentASUS