ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

ATEN Listwa PDU PE6208G-AX-G 16A 8-gniazd 1U Pomiary/Kontrola listwy, eco PDU

Producent: Aten, Kod: ATEN_PE6208G, Nr katalogowy: PE6208G-AX-G

Opis ATEN Listwa PDU PE6208G-AX-G 16A 8-gniazd 1U Pomiary/Kontrola listwy, eco PDU

PE6208 eco PDU to inteligentne urządzenie PDU, które posiada 8 wyjść prądu zmiennego i jest dostępne w różnych konfiguracjach gniazda IEC lub NEMA. Zapewnia bezpieczne, scentralizowane, inteligentne, zarządzanie zasilaniem (włączanie zasilania, wyłączanie, cykl) centrów danych urządzeń IT (serwery, systemy pamięci masowej, przełączniki KVM, urządzenia sieciowe, szeregowe urządzenia danych, itd.) oraz zdolność do monitorowania środowiska centrów, przez sensory
Najważniejsze cechy
eco PDUs oferują zdlane zarządzanie zasilaniem w połączeniu z pomiarem w czasie rzeczywistym - co pozwala na kontrolę i monitorowanie stanu zasilania urządzeń podłączonych do PDU, na poziomie urządzenia PDU z praktycznie dowolnego miejsca, poprzez połączenie TCP/IP.

eco PDU obsługuje oprogramowanie zarządzania zasilaniem innych firm v3 SNMP i eco Sensors (Energy Management Software [Oprogramowanie do zarządzania zasilaniem]). Program eco Sensors udostępnia łatwą metodę zarządzania wieloma urządzeniami, oferując intuicyjny i przyjazny dla użytkownika graficzny interfejs, który pozwala na konfigurowanie urządzenia PDU i monitorowanie stanu zasilania podłączonego sprzętu. Poprzez eco Sensors, eco PDU z obsługą sensorów oferuje także rozległe raporty analizy zasilania, które można rozdzielać dla oddziałów i lokalizacji, zapewniając precyzyjne pomiary prądu, napięcia, zasilania i watogodzin, na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym.

Pe6208 Eco Pdus Dg Org

Dzięki jego zaawansowanym funkcjom zabezpieczenia i łatwej obsłudze, eco PDU to najbardziej wygodne, najbardziej niezawodne i najefektywniejsze kosztowo rozwiązanie zdalnego zarządzania do zasialnia dla instalacji z wieloma komputerami i alokacji zasobów zasilania w najbardziej efektywny sposób.

*Sensory to akcesoria opcjonalne. Instalacja z sensorem umożliwia wygenerowanie bardziej kompletnych danych i wykresów efektywności wykorzystania energii. Większa ilość sensorów pomaga w generowaniu bardziej dokładnych danych.

Zawartość opakowania

1x moduł dystrybucji zasilania PE6208
1x przewód zasilający
1x zestaw do montażu na półce
1x płyta CD z oprogramowaniem
1x instrukcja obsługi

Cechy produktu ATEN Listwa PDU PE6208G-AX-G 16A 8-gniazd 1U Pomiary/Kontrola listwy, eco PDU

Rodzaj urządzeniaListwa
ProducentAten
Gwarancja24 miesiące