ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Ładowarka USB sieciowa Samsung ETA-U90EWE 1xUSB 2A - BULK

Producent: Samsung, Kod: ETA-U90EWE, Nr katalogowy: ETA-U90EWE

Opis Ładowarka USB sieciowa Samsung ETA-U90EWE 1xUSB 2A - BULK

Nie ryzykuj, że twój smartfon rozładuje się dokładnie wtedy, gdy będziesz go potrzebował najbardziej. Mając płaską ładowarkę Samsung pod ręką w domu lub w biurze, możesz mieć pewność, że twój Samsung Galaxy lub inne urządzenie wyposażone w port USB będzie zawsze naładowane i gotowe do pracy. Wysokiej jakości, oryginalna ładowarka od międzynarodowego producenta przenośnych urządzeń elektronicznych Samsung.
Najważniejsze cechy
Szybka, nowoczesna ładowarka sieciowa Samsung cechuje się bardzo małymi wymiarami oraz bardzo dobrą wydajnością prądową. Niewielki rozmiar sprawia, że idealnie sprawdza się w domu czy podróży, zaś wysokie napięcie ładowania nawet przy maksymalnym obciążeniu sprawia, że każde urządzenie nią zasilane będzie szybko naładowane.

W ładowarce zadbano o bezpieczeństwo, wyposażając ją w zespół zabezpieczeń: przed przeładowaniem, przed zwarciem i przed przegrzaniem.

Bardzo dobrej jakości materiały z których została wykonana obudowa oraz uniwersalny biały kolor - przypadną do gustu każdemu użytkownikowi.

Cechy produktu Ładowarka USB sieciowa Samsung ETA-U90EWE 1xUSB 2A - BULK

WtyczkaUSB
Prąd wyjściowy2 A
Ilość gniazd USB1
KolorBiały
Złącze zasilaniaSieciowe 230V
ProducentSamsung
Gwarancja24 miesiące