ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

F4-3200C16D-8GVK

Kod: F4-3200C16D-8GVK

Opis F4-3200C16D-8GVK

Jako najnowszy dodatek do klasycznej rodziny Ripjaws, seria Ripjaws V to najnowsza dwukanałowa pamięć DDR4 zaprojektowana z myślą o maksymalnej kompatybilności i najnowszej wydajności z najnowszymi procesorami Intel® Core ™. Zbudowany z najlepszych komponentów, przetestowany w najbardziej rygorystycznych warunkach i oferowany w pięciu wersjach kolorystycznych
Najważniejsze cechy
Ramgskillrip1

Ramgskillrip2

Ramgskillrip3

Ripjaws V to idealny wybór do budowy nowego systemu wydajności lub do prostego uaktualnienia pamięci.

Dostępne w szerokim zakresie opcji częstotliwości od standardowego DDR4-2133MHz do zapierającego dreszcz DDR4-3200MHz, Ripjaws V pozwala cieszyć się szybszym komputerem podczas grania w gry, wideo i edycji obrazu, renderowania i przetwarzania danych.

Rygorystycznie testowane pod kątem zgodności i niezawodności
Każdy zestaw pamięci RDRjaws V DDR4 jest testowany z rygorystycznym procesem weryfikacji G.SKILL na wszystkich głównych płytach głównych w celu zapewnienia najlepszej w swojej klasie niezawodności i kompatybilności w najszerszym asortymencie płyt głównych.

Ripjaws V zaprojektowano nie tylko z nowym, eleganckim wyglądem, ale także w pięciu różnych kolorach: Blazing Red, Steel Blue, Radiant Silver, Gunmetal Grey i Classic Black. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pasujących odcieni, czy chcesz stworzyć nowy, oszałamiający system, Ripjaws V to doskonały wybór.

Kontynuując tradycję kompatybilności chłodnicy CPU, Ripjaws V został zaprojektowany z 42-milimetrową wysokością modułu, odpowiednią dla większości nadwymiarowych radiatorów procesora.

Do 128 GB Ultra High Capacity
Ripjaws V oferuje różne konfiguracje pojemności, nie tylko z modułami 4 GB i 8 GB, ale także z ultra-wysokimi 16 GB pojemnościami do 128 GB (16 GB x 8). Możliwości są nieskończone!

Wydajna moc
Zaprojektowany z niskim napięciem 1,2V ~ 1,35 V w standardzie DDR4, to obniża zapotrzebowanie na napięcie pamięci o 20% z zestawów pamięci DDR3! Teraz twój system może działać jeszcze szybciej, nie stając się drogim urządzeniem grzewczym.

Obsługa XMP 2.0
Po prostu włącz i działaj. Programowany z najnowszymi profilami Intel XMP 2.0, jedyną rzeczą pomiędzy Tobą a ekstremalną wydajnością jest prosta konfiguracja.

Cechy produktu F4-3200C16D-8GVK

RodzajDDR4
Pojemność8192 MB
Maksymalne taktowanie3200 MHz
PrzepustowośćPC25600 3200MHz
Opóźnienie - Cycle LatencyCL 16
KorekcjaNie
Dual / QuadDual Channel
Wysokość pamięci42 mm
Napięcie1,35v
Wysokość42mm
ProducentG,Skill