ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

INS_SUB_NP3S

Kod: INS_SUB_NP3S

Opis INS_SUB_NP3S

UWAGA - Wersja dla dotychczasowych użytkowników Subiekt GT


Subiekt nexo PRO to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo - oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.

Subiekt nexo PRO pozwala na obsługę przedsiębiorstwa wielooddziałowego. Umożliwia zaawansowane nadawanie cen towarom poprzez cenniki główne i dodatkowe. Wyróżnia się rozbudowaną obsługą zamówień - dla wersji PRO stworzono m.in. widoki robocze (Asortyment na zamówieniach do obsługi pozycji zamówienia, Asortyment na wyczerpaniu, Asortyment na zleceniach), które ułatwiają logistykę zamówień zarówno w przypadku klientów, jak i dostawców.

Subiekt nexo PRO charakteryzuje się też większą otwartością i elastycznością. Pozwala np. dodawać pola własne do różnych elementów programu, a także własne raporty i wzorce wydruku. Dzięki Sferze dla Subiekta możliwe jest tworzenie indywidualnych rozwiązań dostosowujących system do specyficznych potrzeb firmy.

Podstawowe możliwości Subiekta nexo PRO:


Dodatkowe rozwiązania dostępne w wersji PRO:

Cechy produktu INS_SUB_NP3S

WersjaBOX
JęzykPolski
Aplikacje pakietuSubiekt nexo PRO
Ilość stanowisk3
DodatkoweWersja dla wcześniejszych użytkowników SubiektGT
ProducentInsERT