ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

IXO

Kod: IXO

Opis IXO

15 lat służy wszechstronną pomocą w realizacji najróżniejszych projektów. Praktyczna wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO. Masz w planie wkręcanie w trudno dostępnych narożnikach lub w wąskich przestrzeniach? Być może chcesz wywiercić mały otwór bez wyciągania dużej wiertarki z piwnicy albo pociąć karton? To żaden problem dzięki praktycznym adapterom wkrętarka IXO służy Ci pomocą w każdej sytuacji.
Najważniejsze cechy
Łatwiejsze wkręcanie.
W zależności od materiału wkręcanie może nie być tak łatwe, jak zwykle. W takim przypadku może pomóc smar: wystarczy nasmarować gwint wkrętu, a następnie wkręcić go w materiał

Tt01

Adapter kątowy "Angle screw".

Wkręcanie pod kątem.

Wkręcanie w narożnikach lub wąskich niszach? To żaden problem dzięki adapterowi kątowemu IXO. Adapter umożliwia wkręcanie w najtrudniejszych miejscach, które są niedostępne dla innych wkrętarek akumulatorowych. Osiem zdefiniowanych ustawień kątowych gwarantuje jeszcze większą elastyczność, np. podczas montażu mebli.

Tt02

Adapter z regulacją momentu obrotowego "Torque setting".

Pracuj z wyczuciem.

Podczas pracy używasz wielu drobnych i podatnych na uszkodzenie wkrętów, części z tworzyw sztucznych lub miękkiego drewna? Dzięki adapterowi z regulacją momentu obrotowego możesz za pomocą pokrętła wybrać jedno z dziesięciu ustawień momentu obrotowego - idealna opcja podczas drobnych prac związanych z majsterkowaniem, gdzie potrzeba wyjątkowego wyczucia i ostrożnego wkręcania.

Tt03

Adapter tnący "Cutter".

Tnie. Bez końca. Bez końca.

Adapter tnący IXO umożliwia cięcie najróżniejszych materiałów: PVC, tektury, skóry i materiału - aż do grubości 6 mm. Szczególna zaleta: samoostrzący nóż gwarantuje, że adapter jest zawsze gotowy do użycia.

Tt04

Adapter do wiercenia "Drill".

Z wkrętarki zrobisz wiertarkę.

Przy użyciu adaptera do wiercenia IXO można wiercić także małe otwory o średnicy do 5 mm. Wierci w drewnie, tworzywach sztucznych i gipsie nawet tam, gdzie inne wiertarki nie dosięgną. Teraz masz zapewnioną pełną elastyczność i więcej kreatywności we własnym domu.

Tt05

Adapter do cięcia trawy i krzewów "Garden".

W ogrodzie, na tarasie i balkonie.

Co robi wkrętarka akumulatorowa na balkonie lub tarasie? Po prostu dobrą robotę. Z pomocą adaptera do cięcia trawy i krzewów IXO oraz ostrza o szerokości 8 cm bez wysiłku skrócisz krawędzie trawnika i nadasz nowe fryzury krzewom i bukszpanowi.

Tt06

Adapter do otwierania wina "Vino".

Otwórz i delektuj się.

Praktyczny adapter IXO do otwierania wina pomaga w oryginalny sposób otwierać butelki, i to bez wysiłku - krótko mówiąc: tak łatwo jak nigdy dotąd. Podczas wieczornych spotkań z przyjaciółmi adapter wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej zachwyci wszystkich eleganckim wyglądem.

Tt07

Adapter do mielenia przypraw "Spice".

Więcej smaku na co dzień.

Idealne narzędzie dla każdego smakosza: Sól, pieprz albo chili - za pomocą adaptera IXO do mielenia przypraw możesz mielić suszone przyprawy lub mieszanki przypraw. Dzięki temu nadasz przygotowywanym przez Ciebie potrawom osobistego charakteru. Pamiętaj: Atrakcyjny z wyglądu adapter jest przeznaczony także do obsługi ręcznej.

Tt08

Adapter do rozpalania grilla "BBQ".

Więcej niż gorące powietrze.

Relaks i grill? Dzięki adapterowi IXo do rozpalania grilla możesz połączyć te dwie czynności. W domu i na pikniku - aby rozpalić grill nie trzeba już dmuchać ani wachlować. Adapter pomoże Ci rozpalić węgiel drzewny, a przy okazji zapewni odpowiednią ilość powietrza, abyś mógł to zrobić łatwiej niż dotychczas. Niepalny materiał oraz dodatkowa pętla zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa.

Tt09

Cechy produktu IXO

Waga0,3 kg
Napięcie akumulatora3,6 V
Pojemność akumulatora1,5 Ah
Prędkość obrotowa215 min-1
Maks. moment obrotowy3 / 4,5 nm
Czas ładowania3 h
Uchwyty wiertarskieMagnetyczny uchwyt szesściokątny na końcówki
Maks. średnica śrub5 mm
Miękka rękojeść SoftgripTak
Zintegrowana dioda świecącaTak
Wskaźnik poziomu naładowaniaTak
ProducentBosch