ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Mysz Logitech G602 Gaming 910-003822

Producent: Logitech, Kod: LOGITECH_G602, Nr katalogowy: 910-003822

Opis Mysz Logitech G602 Gaming 910-003822

Bezprzewodowa mysz Logitech G602 towarzyszy Ci w kolejnych rozgrywkach dzięki żywotności baterii do 250 godzin w trybie wydajności. Oznacza to, że żywotność baterii jest 8 razy dłuższa niż w przypadku innych bezprzewodowych myszy do gier, a wszystko to bez poświęcania czujnika przeznaczonego do gier i wydajnego połączenia. Mysz G602 jest zasilania przez dwie standardowe baterie AA. Jedną baterię można opcjonalnie wyjąć, aby wyregulować wagę i balans myszy.
Najważniejsze cechy

TECHNOLOGIA GRANIA BEZPRZEWODOWEGO


Mysz G602 działa bez żadnych opóźnień dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2,4 GHz z częstotliwością przesyłania danych 2 ms. W przeciwieństwie do odbiornika Unifying, który obsługuje wiele urządzeń, mysz G602 wykorzystuje całe pasmo dedykowanego nanoodbiornika USB w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności przeznaczonej do gier z minimalnymi opóźnieniami. Wygodny otwór w komorze baterii umożliwia wygodne przechowywanie nanoodbiornika w celu bezpiecznego transportu.

11 PROGRAMOWALNYCH ELEMENTÓW STERUJĄCYCH

Osiągaj doskonałe wyniki przy użyciu domyślnej konfiguracji natychmiast po wyjęciu z pudełka. Możesz też dopasować mysz G602 do własnych preferencji. Skonfiguruj polecenia wywoływane jednym przyciskiem dla działań, które zwykle wymagają zagłębiania się w menu. Uzyskaj szybszy dostęp do funkcji "naciśnij, aby rozmawiać". Obniżaj tymczasowo rozdzielczość, aby celować. Przypisz dowolne polecenie lub makro obejmujące kilka poleceń do jednego z 11 programowalnych przycisków, korzystając z opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS). Zapisz niestandardowy profil w myszy w celu użycia z dowolnym komputerem.

TECHNOLOGIA CZUJNIKA DELTA ZERO

G602 to nasza pierwsza bezprzewodowa mysz do gier, która została wyposażona w zoptymalizowany czujnik Delta Zero zapewniający bardzo precyzyjne sterowanie kursorem, a także w procedury optymalizacji mocy w celu wydłużenia żywotności baterii. Niezależnie od tego, czy błyskawicznie poruszasz myszą po całym ekranie, czy też przesuwasz ją precyzyjnie o jeden piksel, czujnik o rozdzielczości 2500 dpi reaguje precyzyjnie na ruchy dłoni. Czujnik z podświetleniem diodami LED skraca czas potrzebny na wykonanie szybkich ruchów w grze, niezależnie od tego, czy chcesz dopasować zasięg karabinka snajpera w grze FPS, wybrać postać w grze RTS lub prowadzić ogień w grze MOBA.

CZUŁOŚĆ DPI DOSTOSOWYWANA W TRAKCIE GRY

Przełączanie czułości na bieżąco umożliwia przełączanie między dwoma ustawieniami jednym kliknięciem w celu przechodzenia od celowania z precyzją pojedynczych pikseli (250 dpi) do szybkiego poruszania się (2 500 dpi). Użyj LGS w celu dostosowania ustawień czułości dpi do własnego stylu gry. Przełączanie czułości dpi pozwala wybierać z nawet pięciu ustawień podczas grania.

DWA TRYBY: WYDAJNOŚCI I WYTRZYMAŁOŚCI

Mysz G602 oferuje dwa odrębne tryby działania. Ustaw przełącznik w pozycji trybu wydajności, aby uzyskać do 250 godzin żywotności baterii bez utraty żadnych funkcji przeznaczonych do gier. A kiedy nie grasz? Ustaw tryb wytrzymałości i jeszcze bardziej wydłuż żywotność baterii aż do niesamowitej wartości 1 440 godzin. Aktywny tryb jest wyraźnie wskazywany na górze myszy: kolor niebieski oznacza tryb wydajności, kolor zielony wskazuje tryb wytrzymałości, a migający niebieskozielony wskaźnik oznacza wyczerpywanie się baterii.

INTUICYJNA I WYGODNA KONSTRUKCJA

Uchwyt o naturalnych konturach zaprojektowano pod kątem najwyższej wygody przez wiele godzin, dzięki czemu zawsze pozostaniesz ostatnim graczem w grze. Elementy sterujące do przełączania rozdzielczości są łatwo dostępne pod palcem wskazującym. Sześć indywidualnie profilowanych przycisków bocznych można z łatwością zidentyfikować dotykiem - są gotowe, kiedy ich potrzebujesz. Odporne na ślizganie uchwyty boczne podnoszą poziom kontroli nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Cechy produktu Mysz Logitech G602 Gaming 910-003822

Typ myszyLaserowa
Interfejs myszyRadiowy
Komunikacja myszyBezprzewodowa
Minimalna rozdzielczość myszy250 dpi
Maksymalna szybkość80 IPS
Maksymalna rozdzielczość myszy2500 dpi
Liczba rolek1
KolorCzarny
PodświetlenieBrak
Wysokość139 mm
Szerokość83 mm
Długość44 mm
Waga151 g
ProducentLogitech
Gwarancja12 miesięcy