ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Samsung 256GB microSDXC Evo Plus zapis 90MB/s odcz 100MB/s

Producent: Samsung, Kod: MB-MC256GA/EU, Nr katalogowy: MB-MC256GA/EU

Opis Samsung 256GB microSDXC Evo Plus zapis 90MB/s odcz 100MB/s

Po prostu właściwa karta - więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej pojemności i prędkości odczytu w swojej klasie. Idealna do rejestracji i odtwarzania wideo Full HD, oszałamiająca wydajnością i wytrzymałością... z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia.
Najważniejsze cechy

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu

Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń. Wysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, że dzięki karcie EVO Plus 128 GB przesłanie na notebook wideo ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund. Rejestruj doskonałe, wysokiej jakości zdjęcia i filmy i natychmiast je udostępniaj.

Żyj pełnią życia

Nigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 128 GB pomieści 16 godzin wideo Full HD, 24 godzin wideo HD lub nawet 30000 zdjęć. Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.

Rozszerzona kompatybilność

Karty EVO Plus - zarówno SD, jak i microSD - są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów wideo Full HD. Dołączony do zestawu adapter SD pasuje do większości urządzeń niemal wszystkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą prędkość i wydajność kart EVO Plus.

Cechy produktu Samsung 256GB microSDXC Evo Plus zapis 90MB/s odcz 100MB/s

TypMicro SDXC
Pojemność256 GB
Szybkość odczytu100 MB/s
Szybkość zapisu90 MB/s
Obsługa WiFiNie
ProducentSamsung
Gwarancja24 miesiące