ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080P Polska Dystrybucja

Producent: Xiaomi, Kod: MIXJ04CM, Nr katalogowy: MJSXJ02CM

Opis Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080P Polska Dystrybucja

Kamera MiJia 360° Home Security Camera nie tylko zastąpi firmę ochroniarską, ale stanie się także osobistym domowym opiekunem i inteligentnym pomocnikiem. Dzięki swojej konstrukcji pozwala swobodnie regulować kąt nagrywania, a filtr podczerwieni umożliwi nagrywanie w nocy. Kamera została wyposażona również w czujnik ruchu oraz możliwość montażu na ścianie lub pod sufitem.
Najważniejsze cechy

Pełna ochrona dzięki detekcji panoramicznej 360°

Wewnętrzna kamera Xiaomi Mi Home Security 360° jest wyposażona w dwa silniki, które umożliwiają obracanie urządzenia w górę, w dół, w lewo i prawo bez żadnych ograniczeń. Dzięki 360° poziomemu kątowi widzenia i 115° pionowemu kątowi widzenia, kamera uzyskuje panoramiczny widok, skutecznie eliminując martwe punkty i narożniki.


Gotowa do odwróconego montażu

Zainstaluj kamerę w dowolnym kącie swojego domu.


Wykrywa nawet najmniejszy ruch

Zadbaj o bezpieczeństwo w każdym miejscu. Dostosuj harmonogram monitorowania i kąty widzenia w aplikacji. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek zmiany, 10-sekundowe wideo zostanie zapisane na Twoim smartfonie.


Tryb Night Vision bez zakłóceń czuwa nad tobą w nocy

Bez przeszkadzających czerwonych świateł w nocy. Jakość obrazu pozostanie krystalicznie czysta, bez zakłócania Twojego snu. Dzięki zastosowaniu technologii redukcji hałasu przekładni, obiektyw kamery obraca się w całkowitym milczeniu aby zapewnić rodzinie spokojną noc.
10 reflektorów podczerwieni (940 nm) | Tryb automatycznej zmiany przełączników oparty o zmieniające się warunki oświetlenia IR-CUT | Szybkie i ciche silniki


Wyraźny i płynny obraz przy zdalnym oglądaniu

Kamera wykorzystuje technologię anten telefonii komórkowej dla uzyskania najwyższej wydajności RF. Obraz jest krystalicznie czysty i detaliczny podczas zdalnego podglądu. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska sieciowego kamery lub wydajności routera.


odwójna ochrona domu dzięki dwóm metodom przechowywania danych

Home Security Camera obsługuje lokalną pamięć micro SD i automatyczne zapisywanie w pętli. Obsługuje połączenie z routerem Mi Wi-Fi (z wbudowanym dyskiem twardym) z codzienną kopią zapasową danych.


Zestaw zawiera:


Zestaw nie zawiera ładowarki USB

Cechy produktu Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080P Polska Dystrybucja

KompatybilnośćAndroid 6,0 i wyższy iOS
Pamięćmicro SD do 32 GB
FunkcjeWidok 360° Detekcja ruchu Tryb Night Vision
Rozdzielczość nagrywania wideoHD 1080p
ŁącznośćWi-Fi Wi-Fi 2,4G 802,11 b/g/n
Pole widzenia100,4°
Importer/dystrybutorProline Sebastian Ponikowski
Gwarancja sprzedawcy24 mies
ProducentXiaomi