ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC DDR4 1151

Producent: MSI, Kod: MPG Z390I GAMING EDGE AC, Nr katalogowy: MPG Z390I GAMING EDGE AC

Opis MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC DDR4 1151

Stylistyka nowych, po raz pierwszy docierających do rąk klientów, płyt głównych z serii MPG Z390I GAMING EDGE, charakteryzuje się tym, że jest ona pełna ostrych i wystających linii, w których przepięknie odbijają się, pod różnymi kątami kolory. Ten nowatorski wygląd sprawia, że efekt stereoskopowy uwidacznia się z niepowtarzalną mocą. Idealna równowaga pomiędzy wyglądem i wydajnością dzięki zaawansowanemu projektowi Radiatora, Core Boost, Twin Turbo M.2, przednim złączu USB 3.1 Gen2 i Mystic Light.
Najważniejsze cechy
PRZYJAZNA DLA SKŁADACZY
Płyty główne MSI oferują mnóstwo wygodnych i inteligentnych rozwiązań, takich jak wygodne złącza ze strefą dystansową dookoła nich, przyjazną lokalizację złączy SATA i USB i inne. Również użytkownicy, którzy samodzielnie składają komputer (tzw. użytkowników DIY) mogą wybrać i zamontować gamingowe podzespoły, jakie tylko chcą.

Sectiondiy

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ
Na płytach głównych MSI zaimplementowano wszystkie najnowsze rozwiązania dla entuzjastów gier i prosumentów. Ulepszone podsystemy procesora i pamięci oraz szybka pamięć masowa i błyskawiczny transfer USB są gotowe do tego, aby wkroczyć na pole bitwy.

Z390i Gaming Edge Ac Performance

PRZEWAGA W GRZE
Płyty główne MSI zapewniają najbardziej fascynujące korzyści w grze, które pozwalają graczom, w dowolnym momencie, zdominować każdą grę. Wzmocnij swoje dźwiękowe wrażenia i popraw połączenia sieciowe z systemami MSI Audio i LAN. Ciesz się ekstremalną jakością dźwięku i nieprzerwaną rozgrywką online.

Sectioningame

PORYWAJĄCY I INSPIRUJĄCY
Każda płyta główna MSI budowana jest z konkretną myślą tak, aby dopasować ją do różnych gustów i upodobań użytkowników. Ponadto, MSI przyjęło nowoczesny styl projektowania radiatorów z ogromną powierzchnią i eleganckimi, ale prostymi krawędziami, które sprawiają, że zarówno radiator, jak płyta wyglądają na umięśnione i potężne. W połączeniu z neutralną barwą, jako głównym kolorem tła, taką jak czarna, szara czy srebrna, płyty główne MSI idealnie wkomponowują się w różnorodne efekty świetlne RGB LED i dobrze mogą odzwierciedlać nastrój gracza.

Sectionexhilaratingandinspiring

WIERNY TOWARZYSZ
Firma MSI od wielu lat uczestniczy w dynamicznym rozwoju rynku płyt głównych. Dzięki bogatemu doświadczeniu związanemu z wieloletnim prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych oraz długiej tradycji wprowadzania innowacji, firma stale tworzy dostosowane do potrzeb użytkowników. łatwe w obsłudze płyty główne o najlepszych parametrach. W ten sposób może bez problemu sprostać wymaganiom użytkowników, które dotyczą wysokiej jakości komponentów oraz stabilnego, niezawodnego i długotrwałego działania systemu.

Sectionloyalcomrade

Cechy produktu MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC DDR4 1151

Złącze procesora1151
ChipsetZ390
Wyjście karty graficznejPCI-E
Rodzaj pamięciDDR4
Maksymalna częstotliwość pamięci4600
Maksymalna wielkość pamięci32 GB
FormatMini-ITX
Technologia RAIDTak
Gniazdo M.2Tak
Liczba gniazd SATA4 szt
Liczba gniazd PCIe1 szt
Wsparcie NVMeTak
USB 3.16 szt.
USB 2.04 szt.
DISPLAYPORT1 szt.
HDMI1 szt.
Sieć bezprzewodowa802,11 a/b/g/n/ac, MU-MIMO Rx, 2,4GHz/5GHz
Bluetooth2,1, 2,1+EDR, 3,0, 4,0, 5
ProducentMSI
Gwarancja34 miesiące