ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

MSI H310M PRO-M2 PLUS DDR4 1151

Producent: MSI, Kod: MSI_H310M_PRO-M2_PLUS, Nr katalogowy: H310M PRO-M2 PLUS

Opis MSI H310M PRO-M2 PLUS DDR4 1151

Połączenie jakości z najwyższą wydajnością oraz dodatkiem skutecznych rozwiązań biznesowych, na których to elementach można zawsze polegać to kluczowe aspekty brane pod uwagę przy konstruowaniu płyt głównych z serii MSI PRO. Zaprojektowano je tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających profesjonalnych użytkowników, a jednocześnie w ten sposób, aby mogły zmieścić się w każdym komputerze. Spraw, aby twoje życie stało się łatwiejszym i wesprzyj swój biznes wyjątkowo stabilną, niezawodną i trwałą płytą
Najważniejsze cechy

Stabilna, bezpieczna i szybka sieć LAN

Msi Z270 Network Hero Pro 1920
Zoptymalizowana pod kątem profesjonalnych i multimedialnych zastosowań, najnowsza generacja płyt głównych, wyposażona została w najwyższej jakości rozwiązania sieciowe, które bez problemu, z wyjątkową niezawodnością, są w stanie pracować w trybie 24/7, nawet podczas ciągłego przesyłania dużych ilości danych.

Profesjonalna jakość dźwięku

Gaming Features Msi Z270 Tomahawk Audio Boost
Za sprawą tej płyty głównej, możesz cieszyć się najbardziej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. System MSI Audio Boost zapewnia bowiem wyjątkową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób użytkownicy mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć wyjątkowo dynamiczne środowisko dźwiękowe.

Niezrównana wydajność pamięci

Płyty główne MSI dostarczane są wraz z szeregiem zaimplementowanych w nich funkcji oraz technologii usprawniających działanie podsystemu pamięci operacyjnej, pozwalając tym samym modułom pamięci na szybszą pracę, lepszą wydajność overclockingu i działanie ze zwiększoną stabilnością.

Składowanie danych

Opisywana płyta główna MSI obsługuje wszystkie najnowsze standardy związane z systemami pamięci masowej i składowaniem danych. Dzięki temu możliwe jest podłączenie do niej dowolnego, ultraszybkiego urządzenia pamięci masowej, co przyniesie użytkownikowi wymierne korzyści w pracy. W ten sposób możesz nie tylko znacznie szybciej uruchamiać programy, czy prędzej wczytywać dane, ale również zwiększysz swoją produktywność.

Cechy produktu MSI H310M PRO-M2 PLUS DDR4 1151

Złącze procesora1151
ChipsetH310
Wyjście karty graficznejPCI-E
Rodzaj pamięciDDR4
FormatMicro-ATX
Technologia RAIDNie
Gniazdo M.2Tak
Liczba gniazd SATA4 szt
Wsparcie NVMeTak
Wymiary23,0 x 18,5 cm
ProducentMSI
Gwarancja34 miesiące