ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Fotel Gamingowy MSI MAG CH110

Producent: MSI, Kod: MSI_MAG_CH110, Nr katalogowy: 9S6-3PA00J-002

Opis Fotel Gamingowy MSI MAG CH110

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Pełna stalowa rama oparcia i siedziska / Siedzisko wyłożone formowaną, oddychającą pianką / Regulacja kąta nachylenia oparcia do pozycji 180°/ Regulowane w czterech płaszczyznach (4D) podłokietniki i siedzisko. Podnośnik pneumatyczny (siłownik) z certyfikatem klasy 4 / Ergonomiczna poduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego
Najważniejsze cechy

Pełna stalowa rama oparcia i siedziska

Rama gamingowego krzesła MSI MAG CH110 Gaming Chair wykonana jest w całości ze stali, dzięki czemu może wytrzymać ciężar do 150 kg. Gracze mogą zawsze na niej polegać.

Siedzisko o rozmiarach XXL wyłożone formowaną, dopasowującą się i oddychającą pianką o wysokiej przepuszczalności powietrza

Gamingowe krzesło MAG CH110 wykorzystuje oddychającą, dopasowująca się, formowaną piankę o wysokiej przepuszczalności powietrza, zapewniając wyjątkową wygodę, podparcie dla poszczególnych części ciała i "oddychalność". Dzięki temu krzesło oferuje graczom wyjątkową wygodę nawet po wielu godzinach grania.

Wysokiej jakości obicia z powierzchnią o fakturze włókna węglowego

Oparcie i poduszka siedziska obite są tkaniną o fakturze włókna węglowego, aby zasymulować uczucie siedzenia w samochodzie wyścigowym, zapewniając komfort rzędy miliona dolców.

Skrupulatnie wyhaftowany wzór smoka

Na oparciu siedzenia wyszyty jest kunsztowny wzór smoka, który sprawia, że krzesło nabiera prawdziwego gamingowego charakteru.

W pełni odchylane oparcie do pozycji 180°

Oparcie gamingowego fotela MAG CH110 można odchylić maksymalnie do pozycji 180°, co sprawia, że można na nim swobodnie leżeć.

Regulowane w czterech płaszczyznach (4D) podłokietniki i podnoszone siedzisko

Krzesło MAG CH110 wyposażone jest w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki (4D) i podnoszone siedzisko, dzięki czemu gracze mogą dostosować swój fotel do najlepszej i najwygodniejszej pozycji do grania.

Cechy produktu Fotel Gamingowy MSI MAG CH110

Wysokość całkowita124 cm
Szerokość siedziska50 cm
Maksymalne obciążenie150 kg
Regulacja wysokościTak
Regulacja podłokietnikówTak
Regulacja pochyleniaTak
MateriałSkóra ekologiczna
KolorCzarno-czerwony
Waga27 kg
ProducentMSI
Gwarancja24 miesiące