ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Monitor MSI Optix MPG27CQ 27" QHD 144Hz

Producent: MSI, Kod: MSI_MPG27CQ, Nr katalogowy: MPG27CQ

Opis Monitor MSI Optix MPG27CQ 27" QHD 144Hz

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
MSI Optix MPG27CQ to monitor wyposażony w zakrzywiony ekran VA o przekątnej 27 i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Promień krzywizny matrycy wynosi 1800 mm (1800R). Konstrukcja może pochwalić się czasem reakcji na poziomie 1 ms (MPRT), jasnością równą 400 cd/m2 i typowym współczynnikiem kontrastu 3000:1. Jak na zastosowany panel przystało, kąty widzenia wynoszą po 178 stopni w pionie i poziomie. MPG27CQ obsługuje technikę Adaptive Sync
Najważniejsze cechy
Monitor1

Rozmiar ma znaczenie


Gamingowe monitory z serii Optix to piękne, zakrzywione, 27-calowe wyświetlacze VA, zapewniające maksymalną przyjemność z oglądania wyświetlanego na nich obrazu. W porównaniu ze standardowymi 24- i 21-calowymi panelami, gamingowe monitory Optix charakteryzują się większą o 36% powierzchnią ekranu, co zapewnia więcej miejsca do pracy i więcej miejsca do zabawy.

Monitor1 1

Od krawędzi do krawędzi


Dzięki wyjątkowo wąskiej ramce wokół ekranu, użytkownik korzystający z wielomonitorowej konfiguracji, która tworzy jeden 180-stopniowy, otaczający go półkolem, wyświetlacz, będziesz mógł cieszyć się najlepszym możliwym zanurzeniem w wirtualnym świecie w najnowszych grach. Ciesz się znacznie lepszą ciągłością powierzchni wyświetlające obraz na dwóch lub większej liczbie monitorów w trakcie gry, podczas pracy lub w trakcie innego, dowolnego wykorzystania komputera.

Monitor1 2

Zakrzywiony ekran, większa przyjemność oglądania


Gamingowe monitory MSI charakteryzuje się tym, że w ich konstrukcji wykorzystano zakrzywione panele o promieniu krzywizny 1800R.Taka wartość promienia krzywizny, jest nie tylko najbardziej komfortowa dla ludzkiego wzroku, ale również sprawia, że monitory te doskonale nadają się do szerokiej gamy zastosowań - począwszy od aplikacji ogólnego przeznaczenia, na gamingu skończywszy. Zakrzywione wyświetlacze pomagają też graczom podczas gry dosłownie zanurzyć się w wirtualnych światach, dzięki mają czemu mogą oni poczuć się tak, jakby rzeczywiście znajdowali się podczas rozgrywki w centrum akcji.

Monitor1 3

Zalety aplikacji Gaming OSD APP


Dzięki aplikacji Gaming OSD (on screen display) możesz bardzo łatwo skonfigurować swój monitor do gier. Nie musisz już używać przycisków na monitorze i przechodzić przez wszystkie menu, do skonfigurowania monitora wystarczy użyć klawiatury i myszy. Aplikacja oferuje nawet opcję klawiszy szybkiego dostępu, dzięki czemu można łatwo zmienić ustawienia w trakcie przechodzenia od jednej gry do drugiej.

Monitor1 4

Cechy produktu Monitor MSI Optix MPG27CQ 27" QHD 144Hz

Przekątna ekranu27 cali
Rodzaj matrycyVA
Format ekranu16:9
Rozdzielczość2560x1440
Czas reakcji1 ms
Jasność400 cd/m2
Kąt widzenia poziom178 o
Kąt widzenia pion178 o
ProducentMSI
Gwarancja24 miesiące