ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Serwer plików NETGEAR ReadyNas 424 (4X4TB ES) RN424E4-100NES

Producent: Netgear, Kod: NETGEAR_RN424E4-100NES, Nr katalogowy: RN424E4-100NES

Opis Serwer plików NETGEAR ReadyNas 424 (4X4TB ES) RN424E4-100NES

ReadyNAS 424 łączy wszystkie funkcje, których oczekuje inteligentne i nowoczesne przedsiębiorstwo, w jednym, kompaktowym rozwiązaniu: przechowywanie plików, udostępnianie plików, automatyczne wykonywanie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych – w sieci, poza nią lub w chmurze oraz pełna ochrona danych. ReadyNAS 424 został zaprojektowany w oparciu o procesor Intel Atom C3338
Najważniejsze cechy

Udostępnianie plików


Obecnie sukces firmy często zależy od efektywnego udostępniania plików - danych aplikacji, wirtualnych obrazów, plików klientów, wiadomości e-mail, czyli wszystkich plików cyfrowych, dzięki którym funkcjonuje Twoja firma. Dzięki ReadyNAS wreszcie masz dostęp do zaawansowanego i prostego w obsłudze rozwiązania do centralizacji, zabezpieczania i udostępniania tych istotnych zasobów. Szybsze procesory oznaczają, że więcej użytkowników może jednocześnie uzyskać dostęp do ujednoliconej pamięci masowej - z komputerów osobistych, Mac i środowisk Linux. Dzięki pełnej integracji z serwisem Dropbox synchronizacja ważnych plików, zdjęć lub filmów wideo z wszystkich urządzeń podłączonych do sieci jest prostsza niż kiedykolwiek.

Tworzenie kopii zapasowychNajbardziej zaawansowane na rynku rozwiązanie z zakresu ochrony danych dla małych i średnich firm. Firmy zależą od danych - informacji o klientach, zapisów transakcji, listy płac, danych dotyczących opracowywania produktu i marketingu. ReadyNAS umożliwia firmom ochronę danych przed fizycznymi i ludzkimi błędami, złośliwymi atakami i katastrofami naturalnymi. Ciągłość prowadzenia działalności jest częścią każdego planu biznesowego. Spraw, aby urządzenia ReadyNAS stały się częścią Twojego planu biznesowego, dzięki połączeniu rozwiązań z zakresu tworzenia kopii zapasowych:

Odzyskiwanie kryzysoweTworzone w oparciu o indywidualne potrzeby oprogramowanie ReadyNAS OS chroni dane dzięki automatycznej konfiguracji RAID, możliwości tworzenia nieograniczonej liczby migawek i prostej w obsłudze replikacji zarządzanej w chmurze. Dzięki zarządzaniu wieloma kopiami wirtualnych danych poprzez replikację w chmurze, przenoszenie danych poza firmę w celu ochrony przed katastrofami naturalnymi i kradzieżą jest niezwykle proste.


Wirtualizacja

ReadyNAS posiada certyfikat VMWare vSphere ESXi 6.0, przyznany za wysoce wydajne zwirtualizowane przechowywanie danych z obsługą maszyn wirtualnych przy dużym obciążeniu zadaniami. Zbuduj swoją prywatną chmurę, by uzyskać zgodność i ochronę danych na poziomie niedostępnym dla rozwiązań chmury publicznej.

Pięć poziomów ochrony danych


Cechy produktu Serwer plików NETGEAR ReadyNas 424 (4X4TB ES) RN424E4-100NES

Pojemność16384 GB
Taktowanie procesora1,5 GHz
Pamięć RAM2 GB DDR4
Liczba zatok dyskowych4 szt
Liczba użytkowników1-40 szt
Wewnętrzne maksimum40TB
Obsługiwane dyskiSATA/SSD 2,5" lub 3,5"
HOTSWAPtak
ESATA1 szt
10 Gb/s LAN2 szt
USB 3.02 szt
Wentylator92 mm
Wymiary239x135,5x194 mm
Waga3,95 kg
Zarządzanie chmurątak
Nieograniczona liczba migawektak
Replikacja zarządzana sieciowotak
Skanowanie antywirusowetak
ProcesorDwurdzeniowy procesor Intel Atom C3338
Ilość dysków w zestawie4 szt
Pojemność dysków4TB
ProducentNetgear
Gwarancja60 miesięcy