ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Serwer plików NETGEAR ReadyNas 426 6X4TB ENTERPRISE RN426E4-100NES

Producent: Netgear, Kod: NETGEAR_RN426E4-100NES, Nr katalogowy: RN426E4-100NES

Opis Serwer plików NETGEAR ReadyNas 426 6X4TB ENTERPRISE RN426E4-100NES

ReadyNAS 426 łączy wszystkie funkcje, których oczekuje inteligentne i nowoczesne przedsiębiorstwo, w jednym, kompaktowym rozwiązaniu: przechowywanie plików, udostępnianie plików, automatyczne wykonywanie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych – w sieci, poza nią lub w chmurze oraz pełna ochrona danych. ReadyNAS 426 został zaprojektowany w oparciu o procesor Intel Atom C3000
Najważniejsze cechy

Udostępnianie plików


Obecnie sukces firmy często zależy od efektywnego udostępniania plików - danych aplikacji, wirtualnych obrazów, plików klientów, wiadomości e-mail, czyli wszystkich plików cyfrowych, dzięki którym funkcjonuje Twoja firma. Dzięki ReadyNAS wreszcie masz dostęp do zaawansowanego i prostego w obsłudze rozwiązania do centralizacji, zabezpieczania i udostępniania tych istotnych zasobów. Szybsze procesory oznaczają, że więcej użytkowników może jednocześnie uzyskać dostęp do ujednoliconej pamięci masowej - z komputerów osobistych, Mac i środowisk Linux. Dzięki pełnej integracji z serwisem Dropbox synchronizacja ważnych plików, zdjęć lub filmów wideo z wszystkich urządzeń podłączonych do sieci jest prostsza niż kiedykolwiek.

Tworzenie kopii zapasowychNajbardziej zaawansowane na rynku rozwiązanie z zakresu ochrony danych dla małych i średnich firm. Firmy zależą od danych - informacji o klientach, zapisów transakcji, listy płac, danych dotyczących opracowywania produktu i marketingu. ReadyNAS umożliwia firmom ochronę danych przed fizycznymi i ludzkimi błędami, złośliwymi atakami i katastrofami naturalnymi. Ciągłość prowadzenia działalności jest częścią każdego planu biznesowego. Spraw, aby urządzenia ReadyNAS stały się częścią Twojego planu biznesowego, dzięki połączeniu rozwiązań z zakresu tworzenia kopii zapasowych:

Odzyskiwanie kryzysoweTworzone w oparciu o indywidualne potrzeby oprogramowanie ReadyNAS OS chroni dane dzięki automatycznej konfiguracji RAID, możliwości tworzenia nieograniczonej liczby migawek i prostej w obsłudze replikacji zarządzanej w chmurze. Dzięki zarządzaniu wieloma kopiami wirtualnych danych poprzez replikację w chmurze, przenoszenie danych poza firmę w celu ochrony przed katastrofami naturalnymi i kradzieżą jest niezwykle proste.


Wirtualizacja

ReadyNAS posiada certyfikat VMWare vSphere ESXi 6.0, przyznany za wysoce wydajne zwirtualizowane przechowywanie danych z obsługą maszyn wirtualnych przy dużym obciążeniu zadaniami. Zbuduj swoją prywatną chmurę, by uzyskać zgodność i ochronę danych na poziomie niedostępnym dla rozwiązań chmury publicznej.

Pięć poziomów ochrony danych


Cechy produktu Serwer plików NETGEAR ReadyNas 426 6X4TB ENTERPRISE RN426E4-100NES

Pojemność24576 GB
KolorCzarny
Pamięć RAM4 GB DDR4
Liczba zatok dyskowych6 szt
Liczba użytkowników1-40 szt
Wewnętrzne maksimum60TB
Obsługiwane dyskiSATA/SSD 2,5" lub 3,5"
HOTSWAPtak
ESATA1 szt
Gigabit LAN4 szt
USB 3.02 szt
Wentylator120 mm
Wymiary277x192x259 mm
Waga7,43 kg
Zarządzanie chmurątak
Nieograniczona liczba migawektak
Replikacja zarządzana sieciowotak
Skanowanie antywirusowetak
ProcesorCzterordzeniowy Intel Atom C3000
Ilość dysków w zestawie6 szt
Pojemność dysków4TB
ProducentNetgear
Gwarancja60 miesięcy