ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Serwer plików NETGEAR READYRECOVER EXCHANGE RESTORE RRGRE01-10000S

Producent: Netgear, Kod: NETGEAR_RRGRE01-10000S, Nr katalogowy: RRGRE01-10000S

Opis Serwer plików NETGEAR READYRECOVER EXCHANGE RESTORE RRGRE01-10000S

Koniec tworzenia pełnych kopii zapasowych konsumujących przestrzeń ReadyRECOVER to kompletne urządzenie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych przeznaczone dla małych i średnich firm. System plików ZFS gwarantuje integralność danych, efektywne użycie miejsca i minimalny wpływ na wydajność.
Najważniejsze cechy
ReadyRECOVER umożliwia natychmiastowe tworzenie pełnych kopii zapasowej z przyrostowych migawek tworzonych co 15 minut. Każda kopia zapasowa jest gotowa do szybkiego i niezawodnego odtworzenia plików lub folderów rozwiązań Microsoft, takich jak Microsoft SQL, Exchange, SharePoint w tryb produkcyjny na dowolnej platformie: fizycznej lub wirtualnej.
Ograniczenia tradycyjnych technologii tworzenia kopii zapasowej zostały rozwiązane w narzędziu ReadyRECOVER zapewniając szybkość i oszczędność miejsca przez tworzenie niewielkich, przyrostowych migawek połączonych z korzyściami oferowanymi przez pełne kopie zapasowe, w tym uproszczony łańcuch kopii zapasowych i proces odzyskiwania danych.
ReadyRECOVER zapewnia bezproblemową integrację zunifikowanej platformy magazynowania danych ReadyDATA firmy NETGEAR oraz oprogramowania ShadowProtect backup do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych firmy StorageCraft.ReadyRECOVER pozwoli tworzyć pełną kopię zapasową co każde 15 minut!


Architektura tworzenia kopii zapasowych i magazynowania danych ReadyRECOVER

Najczęstsze wyzwania związane z kopiami zapasowymi ReadyRECOVER rozwiązuje w następujący sposób:


Readyrecover Architecture

Cechy produktu Serwer plików NETGEAR READYRECOVER EXCHANGE RESTORE RRGRE01-10000S

ProducentNetgear
Gwarancja12 miesięcy