ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

PAMGORSDG0095

Kod: PAMGORSDG0095

Opis PAMGORSDG0095

Karta pamięci M1AA-0160R11 typu microSDHC z interfejsem UHS-I o pojemności 16 GB marki GOODRAM. Super szybki interfejs UHS-I pozwoli w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych smartfonów i tabletów. Dołączony w zestawie adapter umożliwi wykorzystanie karty micro w innych urządzeniach ze slotem kart SD. Do produkcji karty pamięci wykorzystano tylko markowe komponenty, dzięki temu, tak jak pozostałe karty pamięci marki GOODRAM, objęta jest wieczystą gwarancją producenta.
Najważniejsze cechy
Zastosowanie super szybkiego interfejsu UHS-I znacząco wpływa na zwiększenie parametrów odczytu i zapisu które wynoszą odpowiednio 60 MB/s oraz 10 MB/s. Ma to bezpośredni wpływ na jakość i niezawodność wykonywanych operacji takich jak zdjęcia seryjne, slow motion czy tworzenie filmów poklatkowych w jakości HD.

Interfejs UHS-I jest kompatybilny wstecz z urządzeniami obsługującymi standard SD 2.0. W takim wypadku karta pamięci będzie pracowała z minimalnymi parametrami odpowiadającymi 10 klasie prędkości. Karta pamięci jest kompatybilna z urządzeniami oznaczonymi symbolem HC (High Capacity) oraz XC (eXtended Capacity).

Karta pamięci pomieści 3800 zdjęć w formacie JPG o jakości 12 Mpx, 240 minut materiału wideo w rozdzielczości Full HD o jakości 9 Mbps oraz 240 godzin muzyki w formacie MP3 o jakości 128 kbps.

Cechy produktu PAMGORSDG0095

TypMicro SD
Pojemność16 GB
Szybkość odczytu60 MB/s
Szybkość zapisu10 MB/s
ProducentGoodRAM