ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

REF_DELL_E4310_13

Kod: REF_DELL_E4310_13

Opis REF_DELL_E4310_13

Cienki, lekki i ultraprzenośny notebook Dell Latitude E4310 dla osób często podróżujących lub kadry kierowniczej to połączenie atrakcyjnego wyglądu, trwałości i zaawansowanej łączności bezprzewodowej.

Ultraprzenośna konstrukcja zapewniająca pełny zakres funkcji.
Zaawansowane funkcje zabezpieczeń klienckich.
Typowa dla produktów Latitude E niezawodność i zgodność z urządzeniami peryferyjnymi.

Sterowanie klasy biznesowej


Dzięki stabilności, wzajemnej zgodności, globalnej pomocy technicznej i funkcjom sterowania klasy biznesowej notebooki Latitude z serii E pozwalają działom informatycznym zaoszczędzić czas i środki.

Zgodność w ramach serii


Zgodność w ramach serii: Seria Latitude E została zaprojektowana z myślą o zgodności, zatem niezależnie od miejsca pracy można bez trudu dokować notebooki oraz wymieniać baterie i zasilacze z innymi użytkownikami modeli E.

Platformy zgodne ze standardami branżowymi


Platformy zgodne ze standardami globalnymi: Działy informatyczne mogą standaryzować wybrane konfiguracje notebooków z serii E w rozszerzonym, gwarantowanym okresie, co ułatwia zarządzanie systemami, rozwiązywanie problemów i zamawianie części zamiennych.

Stabilność w długim okresie


Stabilność w długim okresie: Docelowy 15-miesięczny okres eksploatacji, zarządzana migracja produktów oraz docelowy 5-letni okres zgodności stacji dokujących i urządzeń peryferyjnych ułatwiają utrzymanie jednolitego środowiska pracy i planowanie przyszłych wdrożeń. Dodatkowe opcje serwisu i pomocy technicznej umożliwiają dalsze wydłużenie cyklu eksploatacji.

Zaawansowane zabezpieczenia i zarządzanie systemami


Zaawansowane zabezpieczenia i zarządzanie systemami: Wszystkie notebooki Latitude z serii E oferują funkcje zaprojektowane z myślą o uproszczeniu ochrony danych, monitorowania zasobów i zdalnego zarządzania przy jednoczesnym skróceniu czasu reagowania na zagrożenia dla działalności przez działy informatyczne.

Inteligentna produktywność


Notebooki Latitude z serii E ułatwiają wydajną współpracę mobilną zarówno w biurze, jak i w dowolnym miejscu na świecie.

Łatwa współpraca globalna


Najnowsze technologie bezprzewodowe umożliwiają łączenie się ze współpracownikami w dowolnym miejscu. Czułą na światło kamerę internetową oraz mikrofon z funkcjami redukcji szumów i poprawy mowy można połączyć z głośnikami w celu efektywnej obsługi telekonferencji.

Dłuższy czas pracy baterii


Możliwość wyboru baterii o wydłużonym, gwarantowanym 3-letnim okresie eksploatacji lub baterii o standardowej pojemności z technologią Dell ExpressCharge, która pozwala na naładowanie do poziomu 80% w ciągu około godziny.

Inteligentne sterowanie


Intuicyjny panel dotykowy z obsługą gestów oraz opcjonalna podświetlana klawiatura ułatwiają sprawną i wygodną pracę niezależnie od sytuacji.

Więcej możliwości


Opcje procesorów Intel® Core i5 oraz oddzielne karty graficzne nowej generacji dostępne w wybranych modelach z serii E zapewniają najwyższą wydajność.

Funkcja Always ON


Technologia Latitude ON firmy Dell umożliwia dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów bez konieczności uruchamiania komputera oraz wydłużenie czasu zasilania w trybie gotowości z kilku godzin do wielu dni w przypadku wybranych platform.1

Niezawodna konstrukcja


Notebooki Dell Latitude z serii E to połączenie niezawodnej, wytrzymałej konstrukcji i profesjonalnej elegancji.
Wyjątkowa trwałość: Wszystkie notebooki Latitude z serii E - od modeli ultraprzenośnych po wzmocnione komputery ATG i XFR - są poddawane rygorystycznym testom trwałości oraz przyspieszonym testom eksploatacyjnym, które symulują faktyczne sposoby użytkowania. Dzięki temu notebooki dla firm są dostosowane do długich okresów pracy.

możliwości i zaawansowane rozwiązania


Trwała obudowa Dell Tri-Metal zapewnia spokój ducha i kolor dopasowany do preferencji (opcja dostępna w przypadku wybranych modeli). Wzmocnione zawiasy i zatrzaski zapewniają trwałość podczas codziennej eksploatacji.

Cienkie, wzmocnione wyświetlacze


Cienkie, wzmocnione wyświetlacze: Zaawansowana technologia LED sprawia, że panoramiczne wyświetlacze w notebookach Latitude z serii E są cieńsze, ale zachowują swoją trwałość podczas codziennego użytkowania.

Ochrona danych o znaczeniu krytycznym


Ochrona danych o znaczeniu krytycznym: Szybko reagujący czujnik spadania na płycie głównej oraz pochłaniacz wstrząsów Dell StrikeZone chronią dane przed skutkami upadków nawet wtedy, gdy notebook jest wyłączony. Opcjonalne napędy SSD gwarantują szybkość i niezawodność przechowywania danych.


Produkt refabrykowany - Stan Notebooka Klasa A, posiada minimalne ślady użytkowania, nie posiada pęknięć, braków plastiku
oraz innych uszkodzeń.

Wyposażenie:

- Notebook
- Zasilacz
Rozszerzenie gwarancji do 12 m-cy od daty zakupu.
Rozszerzenie gwarancji do 18 m-cy od daty zakupu.
Rozszerzenie gwarancji do 24 m-cy od daty zakupu..

Cechy produktu REF_DELL_E4310_13

ProcesorIntel Core i5
System operacyjnyWindows 7 Home Premium
Procesor częstotliwość2,4 GHz
Przekątna ekranu14,1 cali
Matryca rozdzielczość1366x768 (panoramiczna 16:9)
Pamięć4 GB
Dysk twardy250 GB
Napęd optycznyDVD-RW
Karta graficznaIntel Graphics Media Accelerator HD
KolorGrafitowy
Waga1540 g
Stan bateriiDobry
Klasa sprzętu RefA
Wymiary26,5 x 30,6 mm
KlawiaturaQWERTY naklejki
KameraNie
GSMNie
ProducentDell