ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

TTK_HT-SKS004ECBL

Kod: TTK_HT-SKS004ECBL

Opis TTK_HT-SKS004ECBL

Thermaltake jest firmą posiadającą wiele lat tradycji. Dzięki temu możemy być pewni wysokiej jakości oferowanych urządzeń i akcesoriów. Estetyka i nowoczesny design to kolejne zalety cechujące tę markę. Ma to znaczenie w przypadku urządzeń peryferyjnych, elementów tuningowych oraz akcesoriów. Thermaltake produkuje popularne i często wybierane akcesoria PC, które znajdują się na liście bestsellerów w wielu sklepach.
Najważniejsze cechy
Słuchawki z mikrofonem mocowanym na przewodzie. Charakteryzują się pasmem przenoszenia 15-20000 Hz, czułością 95dB oraz pasmem mikrofonu 100-10000 Hz i czułością -34dB.

Kierowane dla graczy słuchawki Tt eSports Shock Spin charakteryzują się nie tylko przyciągającym uwagę wyglądem, ale dobrymi podzespołami, a co za tym idzie, wysokiej jakości reprodukcją dźwięku.

Producent zdecydował się na wykorzystanie powiększonych, 50-mm głośników działających z neodymowym magnesem. Dzięki temu jakość reprodukcji dźwięku jest bardzo wysoka - zwiększone zostały czułość oraz zakres częstotliwości. W połączeniu z wygodnymi, wykończonymi aksamitnym materiałem nausznikami Tt eSports Shock Spin plasują się w czołówce słuchawek dla graczy.

Dołączony mikron z klipsem możemy przymocować do kabla od słuchawek lub do kołnierzyka koszulki. Zawsze możemy go odpiąć, na przykład gdy zechcemy skorzystać tylko ze słuchawek.

Cechy


Słuchawki


Mikrofon

Cechy produktu TTK_HT-SKS004ECBL

Rodzaj słuchawekZamknięte
KomunikacjaPrzewodowa
InterfejsJack
Regulacja głośnościTak
Dolna częstotliwość przenoszenia15 Hz
Górna częstotliwość przenoszenia20 kHz
KolorCzarny
MikrofonTak
Impedancja32 om
ProducentThermalTake